Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A falusi emberek miért ilyenek?

A falusi emberek miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Több barátnőm is volt, de egyikkel sem tudtam hosszabb távon olyan kapcsolatot kialakítani, hogy legjobb barátnők legyünk. Ha hívtam moziba/színházba akkor oda nem jönnek mert ők ilyen helyekre nem járnak, ha hívtam plázába, mert szeretnék vásárolni, akkor oda nem jönnek mert ők nem ilyen gazdagok meg nem nagyzolnak, bármi programra rá akartam venni nem sokszor sikerült, pedig egyébként nem beképzelten mondtam, meg nem is vagyok olyan ránézésre se, de valahogy nagyon egyszerűek a falusi emberek, nekik luxus az ami nekem mondjuk természetes. Néha egyes falusi embereket annyira nem tudok elviselni.
2018. aug. 20. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs penze azaz embereknek ilyenekre. En varosi vagyok, mar egyetemista, de nekem sincs tobb ezer forintom csak ugy elugrani moziba meg shoppingolni. Bebuszozol, eszel, iszol, meg a jegy... also hangon 5000ft. En egy ilyenre egy honapig sporolok.
2018. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Falusi vagyok amióta az eszemet tudom.

Tényleg van a a falusiaknak egy része, akik szegényebbek és nekik esetleg nagy dolog elmenni egy nagyobb városba, moziba, plázába, de van a másik részük amibe én is tartozok és meg nem mondanád, hogy én vagy a barátnőim(szintén falusiak) falusiak vagyunk. Mi se vagyunk gazdagok, teljesen átlagosan élünk, de nem szigetelődünk el a világtól és nem vagyunk olyan "maradiak".

Szóval szerintem nézz szét jobban a falusiak között, mert nem csak az a réteg létezik akikről te beszélsz.

2018. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

"Néha egyes falusi embereket annyira nem tudok elviselni."


Mi is pont így vagyunk veled.

2018. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Miért is?
2018. aug. 20. 18:45
 5/16 Duenna ***** válasza:
89%
3-assal egyetértek! Lehetséges, hogy éppen nálad van a probléma: túlságosan érezteted másokkal, hogy neked többre telik mint másoknak, nagyzolsz, ezért inkább elkerülnek a lehetséges barátok.
2018. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 Vannak barátaim csak nem falusiak, és nem éreztetem, hogy több van vagy nagyzolok, csak aki megérdemli 😉

Egyébként soha egyiknek sem mondtam olyat ami bántó lett volna, csak megkérdeztem mondjuk, hogy jönne e színházba, erre a válasz nem volt, majd legközelebb hívtam máshová oda sem jött.

2018. aug. 20. 18:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert a városiak zöme fel se fogja, milyen bonyolult dolog egy szimpla felutazást megoldani városra. A tömegközlekedés siralmas. A hétvégi menetrend szórványos. Én is falusi vagyok, 30-40 percre lakom a megyeszékhelytől. Viszont van, hogy a 35 perces utat átszállásokkal, több órás holtidővel 2-3 óra alatt teszem meg, és hétköznap, a hétvége rosszabb. Rengetegszer kell gyalog járni, ha lekésed a buszt, vagy éppen irdatlanul előbb beérni, mert olyan a közlekedés. Ha városon van dolgom 10-kor délelőtt, akkor olyan 8-ra érek le, és ugye kétórás holtidőm van. Közben izzadsz, unatkozol, fogy a pénzed, meleged van vagy fázol és rengeteget gyalogolsz. Ha van dolgod bent 10-12 óra közt, akkor reggel fél hétkor kelsz és délután háromkor érsz haza.


Nem olyan egyszerű ez.

2018. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, te egy nagyon rossz természetű lány vagy! Csak nem veszed észre.
2018. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért írta a falusi azt, amit, mert süt az írásodból, hogy degradálod a falvak lakóit. Pár barátnő miatt nem kéne több millió emberre ráhúzni valamit.

Egyébként a mozi/színház este van, az esti közlekedés pedig egyenlő a nullával vidéken, úgyhogy jó eséllyel tényleg nem járnak ilyen helyekre. A plázát meg lehet, hogy tényleg nem engedhetik meg maguknak anyagilag, erre nem gondoltál?

2018. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7 Igen tudom én, hogy nem egyszerű, csak ez a lány pont olyan helyen lakik ahová sűrűbben megy busz mint egyes falukba, plusz még vonat is jár oda, és volt egy másik csajszi aki ugyanarról a vonalról járt és ő sokszor eltudott menni ide oda, szóval nem a közlekedés volt a baj, hogy egy nap jön mondjuk két busz. Most lehet te véded mert falusi és biztos én városi vagyok a bunkó, pedig pont hogy ő volt, ha neki a kínai ruhák felelnek meg akkor miért is nyilvánítja ki, hogy én meg máshol vásárolok? Holott soha nem szóltam le a ruháit vagy bármi cuccát.
2018. aug. 21. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!