Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka ha valakit...

Mi lehet az oka ha valakit interneten kamukemailekről szapul az egyik ismerőse?

Figyelt kérdés
Folyton újabb emaileket csinál hiába tiltom és rakja a spamba csak ezért csinál újabb emailt hogy engem szekálhasson rajta.Már tavasz óta nyomatja.Srác én meg lány vagyok amúgy ja és egyetemisták.Nem tudom pontosan ki ez vagy kik ezek de megalapozott sejtéseim miatt tippem van.Pl az egyik srácról az elszólasai után kifejezetten meglepődnék hogyha kiderülne hogy nem ő/nincs ebbe benne.Ha felgyűlik elindítok egy nyomozást de előtte csinálok másik emailt.De szeptembertől hogy a tanárok tudjanak a másik emailről.Szóval nem az érdekel mit kell tennem hanem hogy miért csinálhatja ezt?

2018. aug. 22. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Okok amikre gondolok:1:Féltékenység. A barátom szerint hülyeség de neki is írt és rólam akarta lebeszélni egy olyan dologra fogta ami mögött nem volt semmi.Ez alapján lehetne lány vagy meleg fiú de a tippem az hetero férfi..2:Elmebeteg aki valamiért engem szemelt ki erre .3:Valamiért nagyon utál:Pl a barátjával randiztam párszor akit lepattintottam.Lehet amúgy ő is benne van vagy ő az akit pattintottam.Azt írkálják hogy szerintük milyen ocsmány vagyok.Most szerintem ha valakit simán irritálok meg nem kedvel túlzottan oké hogy egyetemen keresztbe akar tenni de a kapcsolatomba minek szól bele?Vagy a párom kell neki vagy én..Másra nem tudok gondolni.Amúgysem tettem keresztbe senkinek sem.
2018. aug. 22. 18:44
 2/4 A kérdező kommentje:
Jobb lenne egyszerűen ha tudnám az okot mert akkor könnyebben le se sza.rnám.Így meg annyira nem vagyok képes lesza.rni.
2018. aug. 22. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szard le!
2018. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lesza.rom de az okot nem tudom.Az ilyen megmagyarázhatatlan dolgok kikészítenek.Mi lehet az oka szerinted?
2018. aug. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!