Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honositasnal (magyar allampolg...

Honositasnal (magyar allampolgarsag) ellenörzik a munakviszonyt h tényleg ott dolgozom-e/tanulok e ami a papiron van?

Figyelt kérdés
beadtam a kérelmem honositasra , az érvényes munkaviszony szerzodéssel de ido 2 hete kozben kirugtak ez igy baj?fogjak szemlyesen felhivni munakhelyet?

2018. aug. 24. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetesen szoktak ellenőrizni sok mindent, van erre hivatal, ez a dolguk.

Ha azonban a kérelem beadásakor tényleg ott dolgoztál, akkor nincs okod a félelemre, hiszen nem hazudtál, ott bizonyára tudnak rólad és nem tagadnak le.

A munkahelyét mindenki elvesztheti, de ha ez feltétel a honosításhoz, úgy gondolom számíthat, mármint a munkaviszony, akkor sürgősen keress másik munkát, azt javaslom, de végeredményben mindegy, hol dolgozol, csak legyen állásod.

Azt nem tudom, hogy van e bejelentési kötelezettséged, érdeklődd meg.

Nekem volt ismerősöm, akit honosítottak, de régen volt és nem is volt neki ilyen gondja, így csak ennyit segíthettem, ha ez annak lehet venni.

2018. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!