Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Ti,...

Mit tennétek a helyemben? Ti, hogy reagáltok ilyenkor? A tanácsokat kérem. Reszletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval az osztályomban van egy pár lány akik elég beképzeltek sajnos és úgy érzik jól magukat ha más hibáit hangoztatják. Amikor találkozok veluk mint például ma.Szinte meg a közelükbe se érek és már hallom,hogy "jön a bithc"stb stb. Eléggé zavar. Ha pedig vissza szólok valamit akkora hisztizni csapnak legyenek barhol pl utcán, iskolában, üzletben, hogy a végén mindig én jövök ki rosszul az egészből.

Próbálok nem felfigyelni a beszolasokra. De jó lenne ha abba hagynák. Én is békén hagyom őket ők is engem. Tudnátok valami jót tanácsolni, valami ami nektek segített/ segít ilyenkor?


Köszönöm,hogy végig olvastad!



2018. aug. 29. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Lett egy pár hiba: bitch, bárhol,még,velük, akkora hisztit,valamit...

Bocsi ha ezek miatt nem tudod ertelmezni

#akérdező

2018. aug. 29. 19:41
 2/4 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A szavaidból azt veszem ki, hogy tinilány vagy. Én is az vagyok, és nekem is voltak hasonló problémáim.

Tudom, mennyire rossz, ha rád szállnak...:(( De hidd el, ha nem csak pár óráig, hanem kitartóan hetekig és hónapokig levegőnek nézed őket, biztos találnak jobb prédát.

Eleinte én is visszaszóltam, de elég éles nyelvem van, így a beszólásaimmal csak a lány barátnőit uszítottam magamra.

Aztán megpróbáltam egyszerűen úgy elmenni mellette, hogy még csak nem is néztem rá, nem reagáltam a gúnyos röhögésükre, hanem csendesen, mosolyogva beszélgettem egy másik lánnyal. Bejött!:))

Ajánlom, hogy te is próbáld türtőztetni magad, még akkor is, ha megalázó.

Senki sem érdemli meg, hogy így bánjanak vele, de néha tényleg nem az a megoldás, hogy háborút szítsunk.


Hajrá!!!:)))

2018. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elküldtem mindegyiket a jó k**rva anyjába, tanárok előtt. A tanárok semmit sem tettek ellenem, sőt, még röhögtek egy jót. A hűlye p**csák pedig befogták és azóta még a hangjukat sem emelik fel, ha netalán velem beszélnek.
2018. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát, ha ugyanúgy viselkedsz, mint ők, nem igazán van mire panaszkodnod...
2018. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!