Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Segítség! Ugyérzem...

Mit tegyek? Segítség! Ugyérzem, hogy tönkre tesznek! (mivel személyneveket használok a történet átláthatósága érdekében senki ilyen nevű ne vegye magára! ) Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tehát!

Az az én nagy problémám,hogy életemben először megpróbáltam beszólni egy "nagymenőnek"! A történet így hangzik:

Egyik nap átjött hozzánk Vivi, hogy megcsináljuk a rajz házit!Az ő unszolására felmentünk az iwiw-re.Ott megnéztük,az egyik idióta osztálytársunk képeit és találtunk egy olyat ami nem tettszett ehhez a Vivien unszolására irtam az én nevemben egy hozzászolást nem tul durvát,de ahhoz épp eleget, hogy felfogja mi is a szitu!Ezt a többi osztálytársam is észre vette és erre az Adrienn védelmébe keltek!Azóta mindig remegő kézzel nyitom meg az iwiwemet hogy megnézzem a hozzászólásaikat amik nagyon durvák és nagyon rosszul esnek.Ami még rosszabb a Vivien nem hogy a védelmemre kelt volna mindent rámkent és ő is beszált az általuk alapított hülye klubba és azóta is ez megy ahol érnek ott pocskondiáznak és amikor hangot adok a véleményemnek (mert,ugyebár az sem jó ha elfojtjuk)(egyébként nem vagyok az a csúnya szavakat használó fajta)nagyon le tolnak és megfenyegetnek (megyünk táborozni és az Adrienn meg a BArátnője a Noémi is jön)hogy a táborban végem lesz!

Borzasztóan félek mi lesz a szüleimet pedig nem akarom bevonni a játékba Tehát ti vagytok az utolsó reményeim!

Ha Ti sem segítetek talán egy sötét lyukba fogok kikötni ahonnan csak nagyon nehezen tudok kikecmeregni

Kérlek SEGÍTSETEK:%


2010. jún. 21. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ne menj táborozni..
2010. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
93%
Töröld le magad az iwiwről, és nem fognak üzengetni neked csúnya dolgokat. Majd ha elcsitult ez a dolog, visszaregisztrálsz. Ez a legjobb, amit tehetsz.
2010. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

bocsánatot kértél már?

esetleg miért nem magyarázod meg,h Vivi unszolására írtál kommentet.

azt a Vivit meg jól megcibálnám,nem is barátnő az ilyen.

2010. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj (nyilvánosan vagy négyszemközt) bocsánatot. Tedd félre a büszkeséged és kérj elnézést az érintett lánytól. Vagy személyesen vagy iwiw-en az említett kép alatt. Mondd el, hogy egy barátnőd unszolására írtad a hozzászólást, tedd hozzá azt is, hogy nem szeretnéd elárulni ennek a barátnődnek a nevét, mert nem vagy spicli és ez a lány (Vivien) majd elnézést kér a saját nevében, ha akar. És mondd el, hogy a hozzászólást nem gondoltad komolyan és bocsánatot kérsz a történtekért.
2010. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont.
2010. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így, ahogy a 21:59-es válaszoló is leírta. Bocsánatot kell kérned, nem bujkálhatsz egész életedben, pláne nem a más hülyesége miatt.

De máskor ne menj bele ilyesmibe senki kedvéért!

2010. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Na pont ezért nincs nekem barátnőm, de nem is hiányzik. Mindig csak a bonyodalmakat okozták akik voltak. Nagyon jól elvagyok barátnő nélkül is. Mindenesetre a bocsánatkérés nem maradhat el, azt a Vivit meg töröld ki az életedből.
2010. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Kérj bocsánatot és vigyél magaddal egy túlélőkést a táborba.
2010. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Kend az egészet köcsög Vivire. ha elég kitartóan mondogatod, hogy ő vett rá, mindenki őt fogja rühellni te meg jófej leszel. az Adrienntől meg kérj elnézést, de neki is mondd, hogy a Vivi ötlete volt.
2010. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csak a bocsánatkérés maradt.még ha nehéz is:S
2010. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!