Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éri a cigányokat pozitív,...

Éri a cigányokat pozitív, vagy negatív diszkrimináció, ha bűncselekményen kapják rajta őket?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatok?
2018. szept. 15. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Pozitív? Egyáltalán nem.

Negatív sem, ami előttük jelenne meg vagy bizonyítható lenne vagy több büntetést kapnának miatta.

Szimplán a rendőr tehet egy-két megjegyzést..

2018. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Negativ tuti nem. Pozitiv annal inkabb. Maskulonben nem akarnanak annyira bortonbe kerulni.
2018. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah: ráhívod a rendőrt az örjöngő cigányra a szomszédban, még téged fognak ott igazoltatni meg meghurcolni ha többször is “zaklatod” ezzel a rendőröket.
2018. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Olvass kuruc.info-t
2018. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
A rendőrség szerint könnyű testi sértés, ha a cigány késsel támad rám és megvág (és azért csak ennyi a sérülés, mert kivédem a támadást). Szerintem ez rasszista indíttatású gyilkossági kísérlet, mert a cigány egy élet kioltására alkalmas eszközzel támad tám, miközben azt üvölti, hogy “most megdöglesz büdös magyar!” A bíróság kioszt egy kis ejnyebejnyét büntetésül, miközben életfogytot érdemelne. Szóval enyhén szólva is pozitívan van diszkriminálva ...ja és még a végén engem is elővesznek, mert a cigány azt hazudta, hogy én provokáltam.
2018. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éri a magyarokat pozitív, vagy negatív diszkrimináció, ha bűncselekményen kapják rajta őket Szlovákiában vagy Ukrajnában ?
2018. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


de még mennyire!

Ukrajnából van konkrét példám, de az bejárta a sajtót egy időben (kb 7-8 éve).

2020. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!