Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Temetésre illetlen lenne...

Mendes_girl98 kérdése:

Temetésre illetlen lenne sötétzöld vagy bordó felsőben menni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek temetésre (apum keresztapukájáéra) és a szoknya már biztos, de anyum kiakadt, hogy muszáj feketében mennem, de nincs semmi olyan fekete felsőm, ami illene a szoknyához, viszont van egy bordó, crop-top, amit már ki zártam, meg egy sötétzöld, garbó, hosszúujjú, és a válla kicsit csipkés. Elég elegáns, de igazából egy vékony pulcsi féle, amit póló nélkül vennék fel, mert feszül is. Illetlenség lenne abban mennem, vagy nem? Fehéret is kerestem, de csak póló van.

2018. okt. 18. 21:32
 1/10 Petrovics698 válasza:
0%
Nyugudtan menj amiben szeretnél! Ez nem másokról szól,hanem akit temetnek!
2018. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csipkés, szűk, zöld felsőben bulizni, randizni indul az ember, nem temetésre. Egy sima fekete pulcsit vagy kardigánt gyakorlatilag bárhol vehetsz, alap darab, még a közértekben (Lidl, Aldi) is van. Anyukád jól mondja, temetésre nem illik buliruhában menni.
2018. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Petrovics698 válasza:
0%
Ne halgasd az előttem levőre! Nyugottan menj a Bordó is sötét szín!
2018. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első és harmadik válaszoló, te inkább a helyesírásodat csiszolgasd, szégyen, mennyi hibát vétesz. És te menj nyugodtan bordó, haskivillantós topban temetésre, édesanyád büszke lesz rád. (Pláne ha fiú vagy, ami valószínű, mert fogalmad sincs a megfelelő női öltözetről.)


Minden alkalomhoz más illik, temetésre nem öltözünk szexisen, mint ahogy sportoláshoz nem veszünk fel elegáns koktélruhát.

2018. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Aki egy garbóban szexi, az másban is az, nekem nem az jött le, hogy ez kihívó darab lenne...


Mivel nem egy közeli hozzátartozóról van szó, a sötét színekben semmi problémát nem tudok felfedezni (mondjuk én a világosakban sem). De egy fekete pulóver elég alap az ember ruhatárában, fura, hogy valakinek nincs.

2018. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
Haspólóban nyilván nem, a zöld garbó szerintem belefér.
2018. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csipkésben nem megyünk temetésre.

Rokon temetésére feketében, nem rokonéra elég a sötét szín.

2018. okt. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

#7 vagyok

Kiegészítés:

Nem rokonén is valami fekete legyen rajtunk, csak nem kelll full feketében lenni.

2018. okt. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából most arra jutottunk, hogy a sötétzöld garbót veszem fel, mert elegáns, és nem kihívó egyáltalán, meg veszek rá egy fekete bolerót, ami takarja a vállán azt a minimális csipkés részt, amúgy minden fekete lesz rajtam.
2018. okt. 19. 07:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Így jó lesz
2018. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!