Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hajdúsági Debrecen környéki...

Hajdúsági Debrecen környéki Alföld miben különbözik a tőle fentebb lévő Szabolcsi formától?

Figyelt kérdés
földrajzilag tudom hogy előző sokkal laposabb és kietlenebb míg utóbbi picit dombosabb, társadalmilag gondolom.
2018. okt. 24. 22:17
 1/1 Metionin ***** válasza:
Társadalmilag nekem nem tűnt fel sok minden (Szabolcsból költöztem Debrecenbe) max annyi amennyit alapból is lát az ember a város és a határmenti kistelepülés között. Ha nagyjából azonos méretű a város/falu akkor ott a körülmények is hasonlóak mint Szabolcsban. Debrecen vonzáskörzete talán nagyobb kiterjedésű mint a nagyobb szabolcsi városoké de ennyi. Ja meg hogy egy normális kórházig feleannyit kell utazni mint Szabolcsban.
2018. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!