Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire biztonságos a Kisújsz...

Mennyire biztonságos a Kisújszállás-Debrecen vasútvonal vonattal, kora reggel?

Figyelt kérdés
Nem IC-ről van szó. Szeptembertől fogok a Debreceni Egyetemre járni, viszont még nem kaptam papírt hogy felvettek-e a kollégiumba, így vagy bejárós leszek, vagy kolis, de ha kolis, akkor is egy héten minimum 4x fogok azon a vonalon utazni.

2018. aug. 20. 14:13
 1/5 anonim válasza:
79%
Néztem a kulcsszavakat is amit megadtál.Rablás lopás ilyesmitől félsz...A Debreceni vasút állomáson egyszer belém kötöttek Hajdúhadházi cigányok.De ott kamerák is vannak.És van egy rendőrörs is az állomáson.És felkerestem őket,és egy férfi meg egy női rendőrel mentem vissza.Hogy most,hogy van nem tudom...
2018. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%
Olvasom,hogy kora reggel.Reggel nincsen gond,sötétedés után van gond,ha van...
2018. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Országosan és a régióban is annyira marginális a közterületen vagy közlekedési eszközön vadidegen emberek sérelmére elkövetett erőszakos bűncselekmények száma, hogy kár erre alapozni az ingázás vs kollégiumi élet jelentőségű döntéseket. Nyilván ha elalszol, lophatnak tőled és ha rosszul kezeled az esetleges kötözködéseket, abból lehet gond, de emiatt lemondani mondjuk az otthon kényelméről badarság.
2018. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mivel Nyirség

Kés bicska borotva ....nem viccelek

2018. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Ennek a 4-es csókának fingja sincs hogy hol van Kisújszállás és Debrecen - csak hülyeségeket beszél!
2018. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!