Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Judit névről milyen személyi...

A Judit névről milyen személyiségű nő jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 21:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Juditról én egy vidám, mosolygós, bolond lányra asszociálok.... igy hivták ugyanis fiatalságom legnagyobb szerelmét :]

Meg a kémia tanáromat, aki egy kövér hárpia volt. De valamiért nem ő jutott az eszembe..

2010. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Egy kötekedős, hazudós, szemét nő.

Nem bántás, párom exe ilyen volt és ezért csak ez tud eszembe jutni erről a névről.

2010. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Én is Judit vagyok, és nem hinném hogy egy hazudozó szemétláda lennék :) de az előttem lévő hozzászólót megértem mivel exről van szó mást nem gondolhat.
2010. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a többiekkel,mindenkinek az ismerőse jut az eszébe,nekem pl az alsós ofőm,ő az egyetlen Judit nevű ismerősöm(vagyis volt)és ezért nekem a Judit névről egy kövérkés,szigorú,komoly,határozott,de nagyon melegszívű,segítőkész és kedves ember jut róla eszembe :)
2010. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem azért gondolom, mert ex, hanem mert ilyen volt. Kitalált dolgokat páromról, hogy eltörte a kezét, megütötte, mindenféle szemét hazugságokat mondott, elmarta azt a kevés barátját is aki volt, sorolhatnám napestig. Egy igazi zsarnok volt, barátom alig bírt megszabadulni tőle.

Ettől független biztos vannak normális Juditok, de nekem ez jut eszembe.

2010. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!