Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Közösségi kutatást végeznék....

Közösségi kutatást végeznék. Nektek ebből a 10 db autóból melyik kéne ha ingyen megkaphatnátok de nem adhatjátok se cserélhetitek el?

Figyelt kérdés
Seat Arona, Infinity q30,Hyundai c35,Porsche 718 Cayman,Suzuki Jimmy,Kia Dportage, Wolksvagen Arteon, Subaru brz, Toyota RAV4, Citruen C4 Picasso

2018. nov. 15. 17:10
1 2
 1/13 Miss Endzsi ***** válasza:

Kinézetre ez tetszik: Wolksvagen Arteon

Egyébként pedig azt kérném amelyiket a legolcsóbb fenttartani, üzemelni.

2018. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Ingyen bármelyiket :D

Talán a Jimny-t kivéve, az számomra valahogy esztétikailag kissé taszító.


Na jó, ha muszáj egyet választani, akkor a Subarut.


De előre is bocsi, muszáj megjegyeznem, hogy sikerült 10 autóból kapásból 5-öt hibásan leírnod? :D

2018. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hol a hiba? A nevükben biztos van nem vagyok egy nagy autós de rá lehet jönni mire gondoltam. Itt a közösség véleménye érdekel az autókról mert mind tettszik nekem nem fogok kocsit venni ez csak feltételezés kiváncsi vagyok mások véleményére is. Az én kedvencem a SeatArona
2018. nov. 15. 17:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Jimny. :)
2018. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Citroen
2018. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, a nevükre gondoltam. Tényleg bocsi, csak vicces, mert egy-két elgépelés mindenkivel megesik, de így kapásból a felét elírni :D

Egyébként

Infiniti

Jimny

Sportage

Volkswagen

Citroen (egész pontosan Citroën)

2018. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért mondtam hogy ingyen mert itt arra vagyok kivânvsi melyik tettszik és nem az anyagiakra kell gonfolni ezêrt írtam azt is hogynem lehet eladni se elcserélni mert akkor a legtöbben a kocsi értékêt és nem a kinézetét vennêk figyelembe. Köszönöm a gyors vâlaszokat!!!
2018. nov. 15. 17:56
 8/13 Mansour ***** válasza:
Leginkább az Infiniti q30 és a Volkswagen Arteon tetszik.
2018. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mansour ***** válasza:
Persze, ha nem lenne gond a fenntartási költség, a Porschén is erősen elgondolkodnék. Mondjuk a családnak kicsit szűkös lenne...
2018. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem 2 éve az Infiniti q30 volt az álom autóm Mostmár a Seat Arona vonz avval a merész tgas eleganciájával és ugyan akkor pimaszságval a mostani énemhez már az a szelíd és kecses Infiniti nem passzol sajnos. De kétség nélkül gyönyörű autó a többivel eggyütt csak olyan autót választottam a kérdésembe amik nekem is tettszenek a maguk módján mindeggyikben látom a stílusom 1-2 helyen.
2018. nov. 15. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!