Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az Angliába kikerült magyarok...

Az Angliába kikerült magyarok miért ilyen lekezelőek az itthon maradtakkal?

Figyelt kérdés
Csak néhány egykori barátom kint van a határon kívül. És már csak akkor kommentelnek, ha ki kell oktatniuk. Amúgy nem tudom mire fel ennyire menők.
2015. máj. 24. 16:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
Biztos sokat panaszkodsz, meg "sírdogálsz", ahelyett, hogy lépnél te is és ki mennél Angliába .
2015. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bocs, de én nem sírdogálok. Próbálok megélni itthon, csak itthon lehet valamit elérni a rendszer megreformálásáért.
2015. máj. 24. 17:05
 3/27 anonim ***** válasza:
42%
Biztos frusztráltak, mert 20-30nm-en élnek összezsúfolva havi 500-600 fontért és a mosogató melóban sem tudtàk megvalósítani magukat.
2015. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kiírtam az Euróviziós cirkuszfesztiválról a gondolataimat, erre leírják, hogy rasszista vagyok, antiszemita, meg hogy egy magyartól mit is lehetne várni.
2015. máj. 24. 17:10
 5/27 anonim ***** válasza:
44%

Akkor nem tudom, hogy mi lehet az ok .

Talán csak nagyzolnak és verik a nyálukat, hogy a csóróságból egy fokkal jobb életkörülményekhez jutottak .

Aztán az idő hozhat még bármit, akármit, egyszer lent, egyszer fent .

2015. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%

1./ Bizonyára van más időtöltésük is, mint a te kommentjeidre rekommenteljenek;

2./ ök a kereset miatt mentek ki, odaki pedig munkabér csak MUNKÁÉRT jár! Nem biztos, hogy a munkaidejük után van még kedvük kommentelni, hogy neked örömet okozzanak (kárukra, mert pihenésük rovására megy);

3./ miért kommenteljen az, akinek az adott dologhoz nincs hozzáfűzni valója;

4./ Tudomásul kell venni, hogy a csetelés nem helyettesíti az élő beszélgetést.

2015. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4: és mik voltak azok a gondolatok? Amikre így reagáltak rád?
2015. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Kiírtam, hogy miért vesz részt Izrael, hogy ha az ázsiai ország? Erre látom a kommenteket, hogy antiszemita meg náci vagyok, meg ha rosszul élek nem egy másik országra kellene kenni.
2015. máj. 24. 17:20
 9/27 anonim ***** válasza:

Israel másik években is ott volt már....

De csak ez az 1 kérdésed volt?Mert akkor értelmetlen volt ezek a válaszok.

2015. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%
Hátha ilyeneket írsz ki, akkor ne csodálkozz, hogyha negatív válaszokat is kapsz rájuk. Lehet előbb elkéne gondolkoznod magadon, hogy mit miért tesznek feléd az emberek, mielőtt másokban keresed a hibákat. Nem hinném, hogy a válaszaik összefüggtek azzal, hogy ők épp hol élnek. Téged miért zavar, hogy ki vesz részt azon a sz@rságon és ki nem? :D
2015. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!