Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Los Angelesben szeretnék élni...

Los Angelesben szeretnék élni rendesen mint amerikai állampolgár, mi kell ehez?

Figyelt kérdés
Olyasmiket írjatok lécci hogy milyen hivatalban kell érdeklődni a kivándorlásról stb...meg milyen papirok kellenek...KÖSZI(nem akarok kettős állampolgár lenni)
2010. jún. 26. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértem a problémádat és is szabadulnék innen! Szerintem az első utad az Amerikai Nagykövetségre vezessen, ott bővebb felvilágosítást tudnak adni!

[link]

2010. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát egyből tuti nem fogod megkapni az amerikai állampolgárságot, ezt előre bocsátom. amúgy meg amcsi nagykövetség.
2010. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz "bejutni és ottmaradni" Amerikában. Miért választottad azt? Könnyebb Angliában. Én itt élek Angliában, és sokkal probléma mentesebb itt elhelyezkedni, mint Amcsiba. Jól fel kell kötnöd a gatyaszárat, ha oda akarsz menni. Bocs az offért, és azért, hogy nem tudok segíteni Amerikát illetően, de ha Anglián is gondolkodsz, egy pár dolgot el tudok meséln, mi merre meddig, ha gondolod.
2010. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából London és Los Angeles között gondolkodtam ...
2010. jún. 26. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy mérlegelj: gyűjts adatokat mindkét országról, és szerintem oda mennj, ahova könnyebb bejutni. Minden szinten tájékozódj, próbálj meg ismerősöket felkeresni, akik ezekben az országokban élnek, vagy ismernek olyat, aki ott él, és szivesen elmondja a tapasztalatait neked. Olvasgass fórumokat, hogy melyik ország a jobb.

Én így tettem. És én Anglia mellett döntöttem, de nem nagy városba mentem, hanem egy kis gyárvárosba, mert nincs olyan végzettségem, amivel el tudnék helyezkedni (tanítói végzettségem van, azzal itt nem megyek semmire)

Sok sikert!

2010. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!