Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok a jelenleg...

Elégedettek vagytok a jelenlegi életetekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, MIÉRT? Ha nem, MIÉRT?
2011. febr. 27. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem: mert sok a hitel és köszönhetően a svájcifranknak,egyre nehezebb fizetni.

Ezek az anyagi gondok kikészitenek:(

2011. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
100%
én igen. szakmámban jó helyen dolgozok, jó beosztásban. anyagilag is gyarapszunk szépen lassan. férjemmel, családommal semmi komoly probléma nincs. a barátaim szeretnek és mellettem állnak. persze mindig vannak apró bosszúságok, de anélkül ugyebár sose volt... ha lenne gyerekünk, annak örülnék, persze, de majd eljön az az idő is :)szóval alapjában véve nekem jó így, ahogy van. nem akarok mást.
2011. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Már igen,elégedett vagyok.

De amikor nem voltam,annak az volt az oka,amit ez első válaszoló is írt,a magas hitel törlesztők.

Aztán tavaly sikerült eladni a házat(jobb áron,mint vettem,mert nagyon fel lett újítva) és kifizettem a hitelt.

Aztán megvettem azt a tanyát,amiben most is élek és imádom :-)

A legjobb pedig,hogy nemsokára kezdem a busz tanfolyamot.

Ezenkívül van egy megértő és rendes Párom is.

A pénzünk nagyon kevés,mert mindkettőnk munkanélküli,de így is boldog vagyok,mert teljesült a vágyam anyagi téren és párkapcsolati téren is.

21/L

2011. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Az egyik felem azt mondja, hogy nem vagyok elégedett, a másik viszont tudja, hogy vannak nálam sokkalta rosszabb helyzetben élő emberek is, tehát mégiscsak elégedett vagyok.


Ami viszont zavar, az az, hogy a párommal több mint 5 éve vagyunk együtt és nem történik semmi a kapcsolatunkkal. Édesanyáméknak elég sok problémájuk van a pénzzel és nem nagyon tudok rajtuk segíteni. Tavaly veszítettem el a Nagymamámat és nagyon hiányzik. Mindenki nekem mondja el a bánatát és ez néha nagyon le tud engem is húzni.


De még mindig lehetne rosszabb, úgyhogy nem panaszkodom! Szeretem az életem, attól függetlenül, hogy nagyon sok mindenen változtatnék, ha lenne miből, hiszen szinte minden gondom alapja a pénz.

2011. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát én nem...se párkapcsolat, már a suli se megy úgy, mint előző félévben, nincs kedvem még tanulni sem:s
2011. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Részben igen, részben nem. Igen, mert biztonságban élek, van mit enni, van hol lakni és kevés munkával és időbedobással érem ezt el.

Ami miatt nem, az meg az, hogy ez csak egy szerény életvitelt biztosít plusz elég belterjes családi vállalkozási relációban zajlik. Azaz itthon dolgozom, ami egyfelől jó, de faterral és tesómmal örökké összezárva, vitázva nem akkora öröm. Viszont hála a mai magyar realitásnak, ha külső munkahelyre törekednék egy forinttal sem lenne több pénzem és még egy csomó időm is elmenne vele. Tehát tök zsákutca.

2011. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nagyjából azzal foglalkozhatok, amit szeretek. Nincsenek anyagi gondjaink, jóllehet nem tudok mindent azonnal megszerezni, amit szeretnék, de van rá lehetőségem, hogy idővel meglegyen.

Sokszor látok képeket, filmeket afrikai, indiai családokról. Ilyenkor összeszorul a szívem, de közben érzem, hogy mekkora mázlista vagyok, hogy ide születtem, és nem egy összetákolt deszkabódéban lakom, rossz higiéniai körülmények között, úgy hogy a változásra a legcsekélyebb esélyem sincs.

2011. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom. Nem olyan, amilyennek szeretném.. Tettem pár dolgot, amit lehet nem is kellett volna-család. Páromhoz jöttem, már a kapcsolatunk sem olyan, mióta itt vagyok. Na de csak jól alakul majd.

Neked kérdező?

2011. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Végül is igen. Adósság van, saját lakás nincs, viszont szabad vagyok, egészséges vagyok, van kezem-lábam, és vannak akik szeretnek, és akiket én is szerethetek. Nekem ez elég. A többi majd alakul...
2011. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennének egészségügyi gondjaim akkor tiszta pozitiv lennék, és több erőm lenne küzdeni a jövőmért, de már kicsit elegem van a testem hülyeségeiből -.-"
2011. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!