Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok. , van jövőképetek?...

Fiatalok. , van jövőképetek? Elégedettek vagytok az életetekkel? Miért szerettek élni?

Figyelt kérdés
Tudom nem feltétlen ez a kategória de remélem minnél többen írnak kíváncsi vagyok a válaszokra.Köszönöm.
2011. szept. 4. 17:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nem. Kell ok is?
2011. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs jövőképem. A jelennek élek sajnos.

Nem vagyok elégedett, mert jelenleg 97 kg vagyok. Már lement 30 kg, de egyre elégedetlenebb vagyok...


Miért szeretek élni? Hát.. Az állataimért, a barátaimért, családomért..


17/L

2011. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van...Hat elegedettnek nem mondanam magam,vagyis,csak annyi a problemam,hogy kulfoldon kell dolgoznom,es nem lehetek a csaladom kozeleben.Szoval a baratnommel kulfoldon dolgozunk,hazra gyujtogetunk,autora,es kamionra szeretnem megcsinalni a jogsit,es aztan kamionozni...kb.ennyi egyenlore.21/f
2011. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van. Van idoszakom, amikor ertelmetlennek es kilatastalannak talalom az eletem, de ha jobban belegondolok, es szejjelnezek magam korul, igenis erdemes elni es nagyon sokmindenenert halas lehetek: vannak szuleim, akiket imadok es ok is szeretnek engem, vannak testvereim, van hol laknom, es bar neha korulmenyes az egyutteles, meg mindig jobb, mintha nem lenne hol laknom. Van allasom, szeretem a munkam, meg ha nem is a legjobb a fizetesem, de majd egyszer olyan lesz, amilyet szeretnek. Sajat lakasom, tarsam, autom meg nincs ugyan, de mindent a maga idejebe, bizom menne, hogy egyszer ezeket is megkapom. Igenis erdemes elni, a titok abban rejlik, hogy meg kell tanulni halasnak lenni azert, amid van, mert lehetne ez meg rosszabb is...

23/N

2011. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Van, tökéletesen elterveztem már mindent, legalább is az egyetemig. Hát, túlságosan elégedettnek nem mondanám magam, mert nem élek túl jól, nincs jó anyagi helyzete a családomnak, de tudom, h van akinek rosszabb, szal nem panaszkodom. Miért szeretek élni? Nem is tudom. Úgy általában minden jó miatt, ami történhet egy emberrel. 16/L
2011. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nincs... Jelenleg OKJ-t végzek és dolgozok, aztán újra felvételizek, de rettegek, hogy nem vesznek fel, és attól is, hogy igen. Anyukám beteg én abba pedig bele fogok roppanni, ha abba kell hagynom az egyetemet, és azt sem tudom, hogy fogok így egyedül megállni a saját lábamon... Azt hiszem ez elég indok.

19L

2011. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem. Mert úgy érzem h a világ hazug (nem csak az emberek, az egész világ), és semmi értelme h az egész életük azzal telik h szaladgálnak mint a bolhák és próbálják bebizonyítani maguknak, hogy milyen fontos és értékes is az, amit ők csinálnak, közben mindenki pótolható, senki sem egyedi és senki sem értékes, bármit is tesz. Ezzel csak maguknak hazudnak, ahelyett, hogy az élet igazi értékeit és céljait felfedezzék, de ez nem is egyszerű, mert az egész életnek csak nagyon nagyon kis szeletét fogja fel mindenki (én is).

Most így röviden ennyi :P

16/f

2011. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem sok jövőképem van,mármint nincs 5 éves tervem, szerintem nem azt a korszakot éljük ebben az országban, hogy lehessen valamit konkrétan előre tervezni. Persze jó lenne ez is, az is, de minden olyan bizonytalan. Végzek a suliban és állást keresek ha nagyon nem jön össze elmegyek ösztöndíjra vagy ki külföldre. Férj? Gyerek? Ház? majd alakul, majd jön ha jön

Elégedettnek elégedett vagyok, persze lehetne jobb is rosszabb is, de próbálom kihozni a legjobbat és boldognak lenni (boldogság nem egyenlő elégedettség!)

Miért szeretek élni? Ház ez van és kész. Lehetne ódákat írni a felkelő nap fényében csiripelő fülemüléről, de valljuk be, senki sem maga választja az életét, csak van és kész, elfogadod és élvezed

24l

2011. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Feltámadunk!
2011. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

van

Majd szerzek egy felsőfokú angolt meg egy felsőfokú japánt- kimegyek japánba és angolé-japán fordítóként fogom keresni a kenyerem...

14/L

2011. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!