Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy cigány...

Szerelmes vagyok egy cigány csajba, ő is belém, de félek belevágni a kapcsolatba . Megérné?

Figyelt kérdés
Családom nem szereti a romákat . Az ő családjának nincs baja a magyarokkal , rendesek ( nem kötözködnek ), ápolják magukat, de dolgozni nem dolgoznak , csak adnak vesznek minden kacatot , abból van a pénzük . 4 gyerekük van , abból három még óvodás meg kisiskolás . Erősen " cigányosak " jellemileg , de nekem tetszik a stílusuk , kijövök velük , mindig röhögök a szüleivel is . ( Szülei úgy tudják hogy csak haverok vagyunk a lánnyal )
2010. jún. 26. 23:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Igen, szerintem vágj bele, egy dologra vigyázz nagyon, hogy nehogy teherbe ejtsd, mert akkor nem szabadulsz többet! (Tapasztalatból írom...) Úgyhogy csak ésszel!
2010. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
ha annyira szereted, és a családja is olyan kedves, mint ahogy írtad, nyugodtan folytasd! lehet, hogy a család nem rajonga romákért, de ha látják, hogy mennyire szeretitek egymást, megnyugszanak előbb vagy utóbb.
2010. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

NE vágj bele.

Az egyik tesóm belevágott és nagyon rosszul jött ki belőle. (az ő szerencsétlensége még külön, h a csaj terhes is lett- "természetesen" fogamzásgátló mellett. Azóta már nincsenek együtt, de mindenki rosszul járt- főleg a kisgyerek. Meg a tesóm is. )

2010. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Első , azt a bizonyos tapasztalatot megosztanád velem kérlek ?
2010. jún. 26. 23:34
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: mamámnak volt egy barátnője, egy idős néni, akinek az unokája egy roma lánnyal összejött egy éjszakára, a lány teherbeesett. A srác persze nem akart semmit, de felajánlotta, hogy fizeti az abortuszt vagy a gyerektartást. A család kényszerítette a srácot, hogy vegye el a lányt, különben megölik őt és a szüleit... Persze a srác totál besz.rt, úgyhogy elvette a lányt. Azóta a família a néni nyakára jár elszedni a nyugdíjat, meg kisemmizni...
2010. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
100%
Ne semmiképp se, nem tudnál végigmenni az utcán büszkén, sőt a csaj maitt téged is bántanának...
2010. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
65%
meg nem hiszem, hogy olyan sokat tartozkodol ott hogy mindent így átlás nagyjából.. az ilyenekről midnig kiderül, h már pedig mások...
2010. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én semmikép se mennék ebbe bele
2010. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem jó neked egy magyar csaj?

Van az osztályomba egy cigánycsaj, ápolt, jó anyagi körülményei vannak mégis egyszer szétakart verni pusztán azért mert hungarista fiúval jártam. Az egyik osztálytársammal össze is verekedtek azért mert a lány véletlenül meglökte.

Ezeknek a vérükbe van a verekedés komolyan. A többiről meg ne is beszéljünk....

Na nembaj belőled meg valószínüleg fehércigány lesz..átveszed majd szépen a szokásait és te is raj leszel. Arról ne is beszéljünk ha szakitottok szerintem még a rokona rokonát is rádküldi.

16/L

2010. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ha tényleg kedveled a lányt, nyugodtan vágj bele. Klassz, hogy vannak még intelligens - nem rasszista emberek. Sok boldogságot :]


Kapcsolattól, bőrszintől függetlenül viszont az a kommentelő fentebb aki a terhesség ellen beszélt, nagyon nagy igazságot mondott. Férfi létedre erre tessék vigyázni, a lány szedjen fogamzásgátlót + Te mindig ragaszkodj a gumihoz (saját, bontatlan gumi).. Igy semmi rossz nem történhet veled. Ha összejön, és majd 10 év múlva gyereket akartok, le lehet szokni erről, ha meg nem, hát szakitotok, kész. Ha nem megy bele a lány, az megint csak árulkodó...

2010. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!