Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennék a kapcsolatba csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennék a kapcsolatba csak nemtudom szerelmes tudnék e lenni?!

Figyelt kérdés
pár napja megismertem egy török fiút,nagyon aranyos kedves és helyes is,oda van értem már most, nekem is bejön de félek hogy nemtudok szerelmes lenni belé és nem akarom megbántani,de szeretném is ezt a kapcsolatot úgyérzem,szerintetek mit csináljak?ti mit csinálnátok?
2009. aug. 10. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
meny bele, majd idövel belé szeretc!!
2009. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy így lesz!:)köszi a komit
2009. aug. 10. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem is menj bele, simán kialakulhat a szerelem.

ha meg nem, akkor léc. nincs ebben semmi. az emeber szakítanak, majd összejönnek, megint szakítanak, stb. keresik a párjukat,. ez így működik.

2009. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne menj bele! Én is voltam már ilyen helyzetben, a srác belémzúgott, én 1,5 hónapig reménykedtem h nekem is sikerül őt megszeretnem, de nem sikerült. És a srác nagyon összetört. Nekem meg bűntudatom volt. Ha nem érzed azt hogy szeretni tudnád akkor jobb így mind2töknek.
2009. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!