Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleugrottunk a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleugrottunk a kapcsolatba úgy hogy még nem voltunk szerelmesek, sajnos keveset találkoztunk, egy hét után pedig kiszállt a srác, mert "nem szerelmes". Most szünetelünk. Más is járt így? Tegyek valamit?

Figyelt kérdés

Szóval amúgy jól elvoltunk tényleg. Persze, hogy egy-két találka után nem alakul ki a szerelem.. nem is ismerjük egymást annyira. Persze megértem amit mond. Úgy fogalmazott, hogy nem szeretné, hogy együtt legyünk pl. egy hónapig, és ha még akkor sem szerelmes, úgy szakítsunk, mert hogy az csak rosszabb. Eléggé hezitáló típus, meg mint a fiúk nagy része, nem veti meg a kalandokat..

Most úgy vagyunk, hogy 2 hét múlva beszélünk. Őszintén szólva én már lemondtam a dologról, csak kíváncsi lennék, más is járt-e így, és hogy esetleg még ezek után is előfordulhat, hogy bármi kialakuljon? Mert a vonzalom igenis megvolt, meg pár dolog. Csak hát a szerelem nem alakult ki.

Valakinek valami tanácsa ha lenne, megköszönném. :)

Egy 17 éves lány


2010. szept. 5. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

H.lye a volt barátod, ha a vonzalom megvan, akkor nem értem, hogy miért kell szakítania. Én sem egy hónap után leszek szerelmes, több idő kell egymás megismerésére. A volt barátaim is kb csak 3-4 hónap után mondták ki azt a bizonyos "szeretlek" szót.

Ne foglalkozz vele sztem, ez csak tanács, te döntöd el, mit is szeretnél valójában...

2010. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen azt mondta hogy tetszem neki és nagyon jófej vagyok. És mindezt úgy, hogy a szemembe nézett és előttem állt (így azért nehéz lenne hazudni)

Hát igen úgy tűnik még esélyt se akar adni a dolognak.

Amúgy bennem is lehet valami, mert már nem ő az első akivel pontosan ugyanígy jártam :S

2010. szept. 5. 17:27
 3/6 anonim válasza:
Én azért kezdtem el a mostani barátnőmel mert kíváncsi voltam rá és mert szükségem volt valkire.Megismertem és szép lassan fülig beleestem.kb másfél hónap alatt.
2010. szept. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ezaz.. pedig mondom mindezeket a szemembe mondta, és úgy eléggé nehéz hazudni azért (persze nem lehetetlen :S)
2010. szept. 6. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem a barátommal én még nem voltam szerelmes... de ezért nem szálltam volna ki, mert minden alakul valahogy, igaz?

2 hónap után bírtam kinyögni, hogy "szeretlek"...

Nem értem a pasikat, ők szoktak azok lenne akiknek nem a komoly kapcsi kell..


Amúgy azóta 7 hónapja tart a kapcsim, remélem neked is jól végződik :) 17L

2010. szept. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm szépen én is remélném de már lemondtam róla.. :( soha nem fogom megérteni a fiúk logikáját :)

Sajnos itt a sok szerencsétlen véletlen is közbejátszott ugye, nagyon keveset találkoztunk, meg igazából nem tudom mi is volt a baj ezen kívül.. talán majd egyszer kiderül és minden jóra fordul! :)

2010. szept. 8. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!