Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Miért nem...

Miért vagyok ilyen? Miért nem tudok örülni kis dolgoknak?

Figyelt kérdés
Mindig van valami amire vágyom, és ha megvan akkor azon agyalok, hogy még mit szeretnék, vagy mi az ami még nincs meg, és ha ez nem lenne elég, akkor sajnos nem az olcsóbb kategóriában nézelődök. Pl szerettem volna nagyon egy telefont, iphone 8 plust, amit meg is vettem, tökre örültem, hogy megvettem, de utána eszembe jutott, hogy szükségem lenne egy laptopra is, plusz ha lerakom akkor szeretnék autót venni, de abból sem felel meg nekem egy Opel vagy Suzuki, Volkswagent szeretnék. Vagy ott vannak a sminkek, megelégedtem a drogériás termékekkel, most viszont mégis Mac alapozót szeretnék. Műkörmöshöz járok, mert imádom ha szép a körmöm és nem tudok lemondani róla, szeretnék szépészeti beavatkozást is. Sajnos ezek is sokba kerülnek, ezért mindig megpróbálom elvetni az ötletet. És még sorolhatnám
2018. dec. 14. 21:38
 1/1 anonim válasza:
Mert ezek nélkül üresnek éreznéd magad belül. Minél többet fogyasztasz, annál többre lesz szükséged míg már nem tudod kielégíteni azt és boldogtalan leszel. Vagy választhatsz úgy, hogy nem kajtatsz a következő felesleges vacak után és megtanulsz ezek nélkül boldognak lenni. Eleinte nehéz lesz, de 2-3 hónap múlva után mintha mi sem történt volna és nem fog a boldogságod függeni ezek nélkül. Tiéd a döntés.
2018. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!