Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok ki verekedett már roma...

Lányok ki verekedett már roma csajjal? Miért robbant ki a konfliktus?

Figyelt kérdés
Akinek már volt konfliktusa roma lánnyal, azoknak a válaszait várom. Miért lett a balhé, ki nyerte a bunyot?

2019. jan. 1. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Én férfi vagyok de verekedtem roma lányokkal már. Lehet lepontozni meg törölni a válaszomat, de akkor is szóról szóra így történt 2015-ben a Lehet térnél. Mentem este 9kor és betalált 3 roma lány hogy milyen helyes vagyok, elkezdtek ölelgetni, persze tudtam hogy csak a pénztárcám/mobilomat akarják kivenni a zsebemből, először rájuk kiabáltam majd megütöttem őket. Erre elkezdtek jajgatni és nekem rontottak, én meg sokkot kapva visszaütöttem ahogy tudtam, aztán elrohantam.
2019. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben benne is a válasz.
2019. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
18%
1# azért jó kemény vagy, lányokkal verekedsz. Otthagyos őket oszt annyi.
2019. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
86%
Egyesnek igaza van, nehogymár valakinek mindent lehessen csak mert lány... Szép világot élnénk. Én pl. verekedtem már egy roma lánnyal és levertem.:D 22/L
2019. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
61%
Fene nagy egyenlőséget akartunk, itt van, de akkor azon sem kell csodálkozni hogyha beleállunk valakibe akkor ugyanúgy kaphatunk a pofánkra. És ez így a fair vagy ha nem tetszik akkor lehet vissza menni a konyhába. Olyan nincs hogy elvileg egyenértékűek vagyunk egy férfival, beléjükállhatunk, kirabolhatjuk őket és a férfi a rossz ha ad egyet. Ugyaan. Nem csak a jogokat kéne szeretni hanem a kötelezettségeket is. Vagy akkor meg bevallani hogy ez az egész emancipunci dolog nem megy és visszamenni a tűzhely mellé.
2019. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
91%
Én, egyszerre hárommal. Belém kötöttek az aluljáróban, először kérdezgették hogy hány óra meg hogy nincs-e cigim (tudjátok, buszjegyre kell) aztán a többszörös negatív megnyilvánulásom után körbeálltak és lökdösni kezdtek, volt egy méteres hajam, az egyik megrántotta, na akkor elborult az agyam és kitört a bunyó. Szerencsére egy mamika épp jött lefelé, meglátta hogy baj van, visszaszaladt szólni a biztonságiaknak, akik leszedték rólam a még versenyben lévő 1 csajt. Nem voltak ismeretlenek a rendőröknek, állítólag rendszeresen kötöttek bele fiatalabb/kisebb lányokba és elvették a pénzüket. Mindenesetre akkorára dagadva még sohasem voltak az ujjbütykeim.
2019. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
70%
Én sajna egyszer kénytelen voltam,de alul maradtam.
2019. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Hát...

Szerinted miért robbant ki?

Még gimis voltam, suli után egyik evfolyamtársamnak, akii.. nem volt egy morális csillogás, jöttek ismerősei, elkezdték csesztetni az egyik oszt társukat, odamentem megkérni őket, hogy hagyják, de időm nem volt magyarázni a jóságról, emberségről, egyenlőségről, már az arcomba teleportált kettő belőlük.

Azt se tudtam kimondani, hogy ne jöjjön közelebb, már kaptam egy sallert. Én akkor már sok éve jártam karatéra így egyszerre voltam hatásos és kedves: kapott egy gyomrost, ott fulladozott vagy két percig, de egyből az ütés után a másik kettő nekem ugrott. Szépen mondva nem tudtak megütni, de nem voltam annyira felkészülve, hogy kíméljem őket. Az egyiknek eltört az orra, a másik enyhe agyrászkódást kapott az eséstől.

Azért tudom, mert valamiért ez gimi hírérték volt, és vagy 20 különböző embertől hallottam vissza a következő két hétben.

Ez után az eset után nem láttam őket.

2019. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amazonokkal van tele, az oldal! :)
2020. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!