Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Lányok ki verekedett már roma csajjal? Miért robbant ki a konfliktus?

Akinek már volt konfliktusa roma lánnyal, azoknak a válaszait várom. Miért lett a balhé, ki nyerte a bunyot?

Keress kérdéseket hasonló témákban: verekedés, bunyó, roma, szkander, balhé

jan. 1. 10:37  Privát üzenet  

A válaszok
Én férfi vagyok de verekedtem roma lányokkal már. Lehet lepontozni meg törölni a válaszomat, de akkor is szóról szóra így történt 2015-ben a Lehet térnél. Mentem este 9kor és betalált 3 roma lány hogy milyen helyes vagyok, elkezdtek ölelgetni, persze tudtam hogy csak a pénztárcám/mobilomat akarják kivenni a zsebemből, először rájuk kiabáltam majd megütöttem őket. Erre elkezdtek jajgatni és nekem rontottak, én meg sokkot kapva visszaütöttem ahogy tudtam, aztán elrohantam.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 1. 12:53 Privát üzenet
A kérdésedben benne is a válasz.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 1. 13:48 Privát üzenet
1# azért jó kemény vagy, lányokkal verekedsz. Otthagyos őket oszt annyi.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 1. 14:03 Privát üzenet
Egyesnek igaza van, nehogymár valakinek mindent lehessen csak mert lány... Szép világot élnénk. Én pl. verekedtem már egy roma lánnyal és levertem.:D 22/L

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 1. 14:05 Privát üzenet
Fene nagy egyenlőséget akartunk, itt van, de akkor azon sem kell csodálkozni hogyha beleállunk valakibe akkor ugyanúgy kaphatunk a pofánkra. És ez így a fair vagy ha nem tetszik akkor lehet vissza menni a konyhába. Olyan nincs hogy elvileg egyenértékűek vagyunk egy férfival, beléjükállhatunk, kirabolhatjuk őket és a férfi a rossz ha ad egyet. Ugyaan. Nem csak a jogokat kéne szeretni hanem a kötelezettségeket is. Vagy akkor meg bevallani hogy ez az egész emancipunci dolog nem megy és visszamenni a tűzhely mellé.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 1. 14:26 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Én, egyszerre hárommal. Belém kötöttek az aluljáróban, először kérdezgették hogy hány óra meg hogy nincs-e cigim (tudjátok, buszjegyre kell) aztán a többszörös negatív megnyilvánulásom után körbeálltak és lökdösni kezdtek, volt egy méteres hajam, az egyik megrántotta, na akkor elborult az agyam és kitört a bunyó. Szerencsére egy mamika épp jött lefelé, meglátta hogy baj van, visszaszaladt szólni a biztonságiaknak, akik leszedték rólam a még versenyben lévő 1 csajt. Nem voltak ismeretlenek a rendőröknek, állítólag rendszeresen kötöttek bele fiatalabb/kisebb lányokba és elvették a pénzüket. Mindenesetre akkorára dagadva még sohasem voltak az ujjbütykeim.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 1. 15:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet az, hogy én ennyire más vagyok? (Bővebben lent. )
Mit csináljak? 25 F
Az európai etnikum mely európai országokban fog először kisebbségbe kerülni és ez milyen politikai változásokat fog okozni szerintetek?
Hogyan lehetne elérni, hogy a magyarok szívesebben akarjanak romák, migránsok között élni és csökkenjen a szegregáció támogatottsága?
Értelmesebb cigányok, ti az ilyen videók láttán szoktátok szégyellni a származásotokat? Mit gondoltok ezekről a társaitokról?
Cigányok? Verekedés?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!