Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik században élnétek...

Melyik században élnétek legszívesebben vagy melyik a legérdekesebb szerintetek, és miért?

Figyelt kérdés

Én a 19.szátadban, azaz az 1800-as években, mert nagyon tetszenek az akkori ruhák, és mivel ott már modernebb dolgok vannak, valamint nekem az 1800-as évekről az elegancia jut eszembe

Nektek? Jobb érveket is hozhattok mint én:)



2019. jan. 17. 20:48
 1/5 Simpleasthat ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban a 15. századba vágytam,számomra az egy izgalmas évszázad volt.

Érdekesnek továbbra is érdekes de inkàbb az időszámításunk előtti századok inkább érdekelnek.Ezekből nem tudnék egyet sem kiemelni, mindet fontosnak tartom.

2019. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elégedett vagyok a mostani századdal.
2019. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én a 20. században, pontosabban az 1950-60-as években a nagy hippi korszakban :D Azokért a fesztiválokért, mindent megadnék! :) Szívesen tartoznék a hippikhez.:D
2019. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azokban az időszakokban élnék legszívesebben, amikben nem volt ilyen sok elektromos kütyü meg mindenféle dolog. Egészen a 19. sz.-ig bármelyikben.
2019. jan. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

Azért ilyenkor mindig vedd figyelembe a kor negatívumait is. 50% az esélye, hogy 18 éves korod előtt meghalsz valami olyan betegségben, ami ma már meg se kottyan az embernek.


Az se biztos, hogy nemesnek születsz, hanem írástudatlan bányásznak, aki heti hat napot tizenhatórázik, és ha nem szakad rád a bánya, akkor harmincévesen elvisz a tüdőrák.


És akkor még ott vannak a háborúk, ami hál'istennek nálunk hetven éve nem volt már.


Nekem nagyon jó a mai kor, nehéz lenne visszazokni a net nélküli életre. Inkább a jövőre lennék kíváncsi, mennyivel lesz jobb.

2019. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!