Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A felsoroltak közül melyik...

A felsoroltak közül melyik országban élnétek a legszívesebben és miért?

Figyelt kérdés
Dánia, Svájc, vagy Norvégia?

2018. aug. 26. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Norvégia, egyszerűen mert a szívem oda húz valakiért. Amúgy Svájc, mert gazdag, többnyelvű ország, jól hangzó neve van.
2018. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Norvégia nyáron nem rossz, mert kellemesen hűvös, de télen kutya hideg van arrafelé.

Dániában mostanában túl sok a bevándorló és nem szeretem őket, engem zavarnak, Afrikába sem akartam menni soha, meg ahol élnek, de Svájc az remek hely, voltam ott pár napot és van ismerősöm, aki ott dolgozik, ő is nagyon szereti, legendákat mesél néha róla.

Kár, hogy nem tagja az EU-nak, így nem könnyű ott állást találni.

2018. aug. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Svájc: kicsi, érdekes, kulturált ország, többnyire független, a nagy kedven: Liechtenstein mellett van.
2018. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Engem is Norvégia vonz.
2018. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Egyikben sem. Kockafejű tilalomországok. Igen, mindben jártam, sőt, van két svájci, magyarul nem tudó unokatestvérem is.


Tán még Dánia emberközeli.

2018. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Dánia!

Mert nagy a nyugalom, nem ilyen birkák az emberek, mint itthon, kedvesek, jó minőséget kapsz a pénzedért, ne meg persze a csodás tájak. Skagen 😍😍.

Nem tudom, hogy aki azt írta, hogy sok a migráns az volt-e egyáltalán Dániában, vagy csak médiából szerzi a FALSCH infókat. De k+rvára nem igaz,amit írt.

Egyébként nagyon bírom, hogy olyanok válaszolnak (ráadásul hatalmas és nevetséges baromságokat), akik életükben nem jártak még kint.

2018. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!