Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon jó történelmi sorozatok?

Nagyon jó történelmi sorozatok?

Figyelt kérdés

Akármelyik időszakban visszakalauzoló sorozatok. A Szulejmánt szerettem, de az szappanopera ilyet pedig nem szeretnék nézni. A Vámpírnaplók óta érdekelnek az ilyenek ott sok visszatekintés volt a 1900-as, 1800-as,1100-as évekbe,ezáltal a The Originalsot is láttam.

Valami nagyon jó történelmi sorozatot írnátok, de ha lehet ne háborúsat. Persze lehet benne, de ne aköré épüljön az egész. Kérlek, a sorozat mellé írjatok vélemyényt, és hogy melyik századba utazik vissza.

Nagyon hálás vagyok minden egyes válaszért!



2019. jan. 18. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem vannak kedvenceim

sorozatok


- Tudorok ( VIII. Henrik története)

- Róma

- Én Claudius

- Elit alakulat

- Pacific a hős alakulat

- Borgiák

2019. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kedvenceim (amik nem kimondottan háborúsak):


- A katedrális

- Róma

- Marco Polo

2019. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orosz sorozat: Strafbat. Egy büntető zászlóalj történetét követi a második világháborúban.
2019. jan. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ezek a HBO sorozatok nem éppen pontosak. Apróbb eltérésekre azt mondanám, hogy OK, de vannak égbe kiáltó dolgok is.
2019. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!