Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bevállalnál 2 hetes nyaralást...

Bevállalnál 2 hetes nyaralást egy tanyán?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,pedig amugy sem folytatok nagyvárosi életmódot. 1hétig még igen,sőt voltam már ennyi időre többször is.
2010. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen körülmények vannak a tanyán.

Amúgy szívesen ott töltenék pár napot. Szeretem az állatokat, és az "állat-szag" sem riaszt el.

2010. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én simán. Főleg, ha még segíthetek is az állatok gondozásában.
2010. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lazán, pedig városi életforma vagyok :) Jól esik kizökkenni néha a nyüzsgésből és rohanásból, megfeledkezni mindenről.
2010. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, igaz biztos nyugtató lenne meg minden és pár napot még el is viselnék, de két hét után bepöccenlk, mert már unnám magam és minden bajom lenne, mert nem tartom valami izgalmas dolognak, de hát ennek szerintem nem is az izgalom a célja...
2010. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, milyenek a körülmények.


Egyszer voltam tanányán, ami kb. 15 km-re volt a várostól. Ott semmi nem volt. Egy szoba-konyhás viskó, gémes kút, petróleum lámpa. Ha főzni akartál kint bográcsban, vagy begyújtottál a kemencébe. Ott spec. legeltető állattartás folyt, tehát még gondozni se kellett őket. 2 óra után már nem bírtam magammal az unalomtól. Szörnyű volt. Oda 1 órára nem mennék vissza, nemhogy 2 hétre...


de ha valami mondernebb, akkor lehet

2010. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a közelben horgászvíz, akkor még tovább is...
2010. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán ja. Egyébként pár embernek eltérő fogalom a tanya.

Mi egyszer, egy hónapig voltunk kint. Grilleztünk, tojást sütöttünk. Állatok nem voltak, vagyis csak disznó meg kutya, más a birka, marha, tyúk a szomszédoké volt. Dinnyét ettünk, a héját megkapta disznó. Éjjel kimentünk a határba csavarogni kutyakísérettel, gyerekek többen. Kukoricát főztünk, meggyet szedtünk meg szilvát. Füvet nyírtunk, és eső után csúszkáltunk a nedves füvön. Nappal is kimentünk a határba biciklivel vagy gyalog, vagy motoroztunk, úgy, hogy egyikünknek sem volt még rá jogsija.

2010. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 10:54

Nekem az Ipoly partján van egy faházam. Én tanyának hívom, mert számtóföldre épített kis faház. Víz nincs, villany már bevezetve. Vizet a faluból hozunk 2-300 litert, aztán már nem megyünk ki a telekről. Kis nadrágszíj telkek, sok-sok kedves, összetartó szomszéddal. 5 perc az Ipoly, lehet horgászni. Kedvesek a faluban, bármit beszereznek. Ha lemegyünk pár napra, nekünk kell gondoskodni mindenről. Gyönyörű csillagos az ég, szuper tiszta a levegő....imádom. Bogrács, tábortűz, szomszédolás.....teljes kikapcsolódás a bpesti büdös zaj után.

2010. jún. 30. 11:05
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

10:54 vagyok

Amit leírtál, az nekem ideális! Az Ipoly amúgy is nagyon hangulatos. Egy percig sem gondolkodnék...

2010. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!