Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megvalósítható?

Szerintetek ez megvalósítható?

Figyelt kérdés

Másodikas vagyok középiskolában és gépésznek tanulok. Viszont idegenvezető szeretnék lenni, leginkább Törökországban, de nem akarok kiköltözni ezért inkább körutazásokon. Ezen kívül belföldön és talán Bécsben Adventkor. Úgy hallottam, hogy ebből nehezen lehet megélni főállásban ezért ha minden kötél szakad akkor másodállásban. Ebben az esetben valamilyen gépész szakma lenne a főállás, az Audi közelében lakom ezért munkát találni nem lenne gond. Van valakinek tapasztalata vagy véleménye, hogy ez megvalósítható-e?

Lehet, hogy nem pont itt kéne megkérdezni, de kb. mennyit keres egy idegenvezető aki Törökországba megy pl. 10 napos körútra?



2019. febr. 2. 21:29
 1/3 anonim válasza:
Ehhez kimagasló történelem; hely és nyelvismeret lesz szükséges amit gépész szakon nem igazán fogsz elsajátítani.
2019. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tanítanak ilyet valamelyik egyetemen, főiskolán vagy tanfolyamon?
2019. febr. 5. 18:38
 3/3 anonim válasza:
Ha nem akarsz kiköltözni, akkor szerintem végezz el egy magyar idegenvezető képzést és utána jelentkezz olyan utazási irodákhoz, akik szerveznek utazást Törökországba. És kezdj el törökül tanulni. Az angol nem elég Törökországban. :)
2019. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!