Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még Magyarországon...

Vannak még Magyarországon skinheadek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
A klasszikus formájuk már eltűnt a köztudatból és átvàltoztak valami egész mássá. Melegfelvonulásokon szerintem még találkozhatsz velük! :D
2019. febr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14%
Sajnos nincsenek. :(
2019. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Skinhead, vagy bonehead? Mert teljesen más a kettő.
2019. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nincsenek, már kimentek a divatból.
2019. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
55%
Hát én itt vagyok :D és a baráti tarsasagom tele van velunk. Es nem, nem neonáci f...szopók vagyunk hanem többségünk antifa, anarchista vagy apolitikus.
2019. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hogyne volnának, csak már nem annyira látványos. Meg az átlagos embernek nem könnyű közel férkőzni az ilyen csoportokhoz...
2019. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A régi Old School Skinheadek már teljes mértékben kihaltak, kiöregedtek, viszon van az új nemzedék akik viszik tovább az eszmét, csak teljesen más formában és erre kihatással van a techmikai fejlődés és a nézetek változása, napró napra, évről évre.

(Külön kiemelem, hogy annak is szerepe van ebben, hogy mások miket ragasztanak ránk, meg az, hogy minden rocker rasszista, főleg a bőrfejűek, ez meghatároz dolgokat.)

2019. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én az vagyok ^^

L

2019. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!