Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A skinheadek (tudom, itt...

A skinheadek (tudom, itt Magyarországon boneheadek lennének a megfelelőjük) mindenkit cigánynak néznek, aki kreol vagy barna bőrű?

Figyelt kérdés
Magyar vagyok, de nem hófehér vagy rózsaszín bőröm van, hanem ilyen fakóbb sárgás, világosabb barnás. Akkor lehet ki se megyek napra, inkább maradjak világosabb.
2014. márc. 21. 00:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez igen...
2014. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Skinheadek 10-15 éve voltak. Ha nem vetted volna észre, manapság épp a cigányok viselnek ilyen frizurákat. Biztos öngyűlölők...
2014. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
De buta vagy!
2014. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyél egész nap a lakásban akkor...
2014. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként hol látni manapság skineket?:D Mert én már évek óta egy darabot nem láttam pár koncerten kívül, de csak úgy utcán egyet sem.
2014. márc. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Ne dőlj már be a hivatásos rettegőknek! Én még nem láttam olyat, hogy egy skinhead csak úgy szórakozásból megvert volna egy cigányt, csak a bőre színe miatt.


Olyat sajnos szinte mindennapi, hogy egy cigány megver/megöl egy öreg nénit vagy bácsit néhány ezer forintért. Védekezésképtelenek, tehát abszolút felesleges erőszak, az valóban csak szórakozás.

2014. márc. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
A skinheadek bárkibe belekötnek, ha nem tetszik nekik a pofája és ők vannak erőfölényben, tök mindegy, milyen az illető bőrszíne. Primitív, agresszív csürhe.
2014. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Azok a cigányok akikre te gondolsz előző.
2014. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Fogalmazzunk úgy, hogy mindkét csoporttal voltak már negatív tapasztalataim. Egyik kutya, másik eb, lepontozgatástól függetlenül.
2014. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

nemtom, szkinhed még nem próbált meg kirabolni cigány már igen. szkinhed miatt még nem kellett átmennem a túloldalra, cigányok miatt már igen. cigány már próbált megverni, szkinhed még nem. cigány már lopott tőlünk, szkinhed még nem.


Persze szkinhedből nincs is annyi, de szeretek a saját tapasztalatomra támaszkodni üres frázisok helyett.

2014. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!