Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kibeszéltek a munkahelyemen,...

Kibeszéltek a munkahelyemen, mert kókuszos kézkrémet és szerintük "női" parfümöt használok, és nem vagyok hajlandó megfogni semmi kesztyű nélkül, biztos meleg vagyok. Mit tegyek, hogy érezzem magam ennyire kirekesztettnek?

Figyelt kérdés

Autószerelő vagyok, szeretem a szakmám, de mindenki kibeszél ezek miatt. Volt, hogy az öltözködésembe is belekötöttek, mert az sem férfis szerintük (vagyis ha nem munkásban vagyok, amikor beérkezem reggel). Eltudnám fogadtatni valahogy magam velük? Vagy egyszerűen csak próbáljak meg nem tudomást venni ezekről?


Én soha nem szóltam le őket, pedig aztán némelyik olyan igénytelen tud lenni, amikor felveszik azt a tipikus alpári munkást stílust is, borzasztó, vagy ahogy egymással is beszélnek és megy a káromkodás egész nap. Melós, illetve szerelő vagyok én is, de nem ilyen közegben nőttem fel, nem tudom ezt megszokni. De már az is haladás lenne, ha legalább elfogadnának ilyennek és nem csesztetnének minden nap.


2019. febr. 15. 15:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Új melóhely?
2019. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

Nem jó helyen vagy... tudnál máshol munkát találni?

Az alábbiakat Te megérted, de ők nem fogják:

Az emberek többsége ma nagy zavarodottságban és tévedésben él ilyen téren. Sokan azt hisztik, a pulton bammegező, falubikájaként viselkedő az igazi férfi. Holott két tipus van: a 'mas' és a 'vir',

A 'mas' mint egy hormonzavaros úgy viselkedik, és durva a mozgása, beszéde.

A'vir' - hősies, a beszéde IGAZ, tiszta és értelmes, bátor és a hölgyekkel gyöngéd. Mint egy igazi lovag (persze ehhez érzékeny, megértő, kedves hölgyet kell találnia, nem durva spinét, mert ott is kettő alaptípus van) Szent László lovagkirály. Vagy II Rákóczi Ferenc fejedelem.

Ma -a lovagkor már rég volt- különös hangsúly van a tiszta beszéden. Nekem is nagyon fontos, megbetegszem ha trágárság vessz körül.

A Szó - a Logoszból deriválódik, a bennünk élő világ világosságából.

[link]

Részlet II. Rákóczi imájából:

Ó, szívek világossága, szeretet,

ne hagyj el engem,

mert ha nem lesz velem

világosságod,

üres és haszontalan

lesz beszédem!

**********

Ügyes legyél kérdező! Találd meg a helyedet!

2019. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Csináld tovább a dolgod ahogy eddig. Ne reagáljon rá
2019. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Szándékosan rájátszanèk. Most volt valentin nap, mindenkinek vittem volna papírból kivágott kis szivecskéket. De legjobb lenne vinni ilyen katalógusokat kozmetikai termékekkel és körbejárnám őket tanácsokat adva kinek mi segíthetne hogy ápoltabb megjelenése legyen.
2019. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!