Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez a kabát?...

Szerintetek jó ez a kabát? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link] ilyenem van, de egyre jobban azt érzem hogy rossz vétel volt. Nem a minőségre gondolok, minden rendben vele. De nem tudom pl hogy milyen sál illene ehhez, ha egyáltalán illene hozzá. Elég alacsony vagyok de mindig magas sarkút veszek fel hozzá.

Sajnos sok ruhadarabbal van ilyen érzésem miután megvettem. Pedig ez nagyon tetszett még anno.

Nektek mi a véleményetek róla?



2014. dec. 12. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, szerintem finom, különleges darab. :)

Bármilyen egyszínű sál viselhető vele szerintem. :D

2014. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és sapka? nagyon fázik a fejem
2014. dec. 12. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik.

A sál amit az első leírt, vagy ugyanolyan mintájú, mint a kabát, a sapka úgyszintén (vagy egyszínű vagy olyan mintájú mint a kabát).

Az egyszínűkből főleg ezekre gondolok: fekete, fehér vagy szűrke. Más szín SZERINTEM nem nagyon megy hozzá... :)

2014. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen színnel tudod kombinálni,pont asz dobná fel,ha valamilyen színes élénk színűt vennél fel: pl. piros vagy sötét rózsaszín.
2014. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Üdv. kolléganőm! :)

Sajnos nekem is sokszor van olyan érzésem, hogy talán rossz vétel volt, amit megvettem. :( Nem tudom miért.


Ehhez a kabáthoz őrjítően jól nézne ki egy púder-rózsaszín sál! Ezt elhiheted!


Sapkát nem tudom. Esetleg ha találsz szettben (sál+sapka).

2014. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
55%
Eléggé 60+-os nak tűnik...
2014. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!