Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csúfoltak már a külsőd miatt?

Csúfoltak már a külsőd miatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, az elálló füleim miatt. De már megműtötték:-)
2011. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igen


persze mindet általános suliban...


elsőnek azért mert szőrösebb voltam mint az átlag gyerekek...utána azért mert nyáriszünetben elengedtem magam és felszaladt pár kiló....meg persze azért is mert anyám hülye ruhákba öltöztetett...azért is csúfoltak már mert pattanásos voltam és akármilyen tonikot használtam,nem segített. aztán azért mert nagy az állam. legutóbb azért,mert levágattam a hajam,de túl rövid lett és ilyen gomba-fejem van vele :S és a legrosszabb,hogy azóta valamiért nem nő a hajam,és a vágás óta nőtt összvissz 2 centit...:||


13l

2011. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Igen. Van aki lekövérez, de a legtöbben soványnak hívnak. Előfordul hogy lerondáznak. Mindezt úgy mintha ők tökéletesen néznének ki. A karikás szemem meg a fehérebb bőröm miatt is kaptam már beszólást. De le kell sz*rni, a legtöbb ilyen paraszt tényleg nincs megelégedve önmagával és így próbálnak meg önbizalmat szerezni, vagy csak szimplán nem bírnak és így akarnak lerombolni. Kapják be:D
2018. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!