Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan beszélgetni, ha csak 2en vagyunk?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször veszem észre, hogy nem tudok beszélgetni 2esben az ismerőseimmel. Ha 3an vagyunk, vagy többen órákat tudnék beszélni, de ha csak 2en semmi nem jut az eszembe. Ebben az a durva, hogy nem csak ismeretlenekkel, hanem olyan barátaimmal, akiket már 9 éve ismerek!

2019. febr. 23. 17:42
 1/3 anonim válasza:
100%
Hozz fel régi sztorikat, kérdezd hogy mi van vele, ha ismered, akkor könnyű új témát felhozni. Ne arra gondolj, hogy most épp nem hárman, hanem ketten vagytok, hanem csak engedd ki magadból a gondolatokat ugyanúgy.
2019. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont az ellentéte vagyok, kettesben tök jól elvagyok emberekkel, de ha többen vagyunk, mindig én vagyok az, aki "kimarad" a beszélgetésből, mert pl. a többiek elkezdenek olyan témáról beszélni, amihez nem tudok hozzászólni.
2019. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyre rosszabbodik a helyzet. :(
2019. jún. 22. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!