Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem képesek a facebookon...

Miért nem képesek a facebookon az ismerőseim normálisan beszélgetni velem?

Figyelt kérdés

Nem is köszönnek általában el, meg csak válaszolgatnak, azt is nagyrészt röviden, senki nem ír hosszabb, bővebb válaszokat szinte, amivel előrébb lehetne vinni a beszélgetést. Mindig csak én tartom a beszélgetésekben az életet, a másikat meg mintha nem is érdekelné egyáltalán. Miért van ez, miért lehetnek ilyenek velem? És mit tudnék ellene tenni? Iskolatársakról van szó, meg hobbimmal kapcsolatos internetes ismerősökről.

Azzal senki ne jöjjön, hogy nem ott, hanem élőben kéne beszélgetni, tudom és ott is szoktam.


2013. ápr. 28. 10:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Pedig akivel közös a hobbi, még közös téma is lenne, mégis ilyenek velem (mégha azok csak távoli, internetes ismerősök is)
2013. ápr. 28. 10:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert a 868 emberkével csetel egyszerre,és nem marad idő senkivel a normális kommunikálásra.

Amúgy ez az egész Facebook meghülyíti az embereket,zombi,vituális gépfüggő f.szkalappá válnak,és a való életből veszi el az értékes,egészséges időt,ami alatt lehetne élni,jó programokat csinálni,hasznos munkát végezni,stb.

2013. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert épp valami mással foglalkoznak, mást csinálnak a gépen, és nem érnek rá veled beszélgetni, inkább le akarnak rázni. Én is utálom, mikor valaki nem fontos ügyben rámír a Facebookon vagy Skype-on (legjobban utálom, mikor még rám is csörög!!). Írjál nekik emailt, és abban kérdezősködj, így akkor fognak részletesen válaszolni, amikor van rá idejük!
2013. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!