Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden szomszédos országban gyűlölik a magyarokat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 08:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Máshol is megy ez. Pl az angolok és a franciák sem szeretik egymást különösebben. Folyamatosan piszkálják egymást ahol érik, csak annyi a különbség, hogy a politikusaik nem uszítanak. Az ott élők évek óta azt hallgatják, hogy ők szövetségesek és nem azt, hogy a szemét pirézek így meg úgy. Ezért ez az egész vicc szintjére süllyedt, de hidd el, hogy pár évnyi tudatos kampánnyal lehetne ott is gyűlöletet kelteni az arra fogékonyakban.
2019. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen, a magyarok álomvilágban élnek. Azért égetnek magyar zászlót, meg azért vernek agyon ha megszólalsz magyarul. És akkor a határon túli magyar kissebség még magyarkodik is, ahelyett hogy vissza takarodna a putri országába.
2019. márc. 3. 10:07
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Határon túli vagyok, Délvidéki, és a Vajdaság az én országom része. Volt is, lesz is.
2019. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Szerinted
2019. márc. 3. 10:27
 15/25 anonim ***** válasza:

Mert rasszista, primitív emberek élnek ott.

Gondolom, te nem vagy ilyen?

2019. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak szerintem? A családfámat visszatudom simán vezetni az 1800as évekig, és bizony, azon a területen voltak. Míg a sok kolonozált rác ezt nem mondhatja el. Gondolom a magamfajtát is lenézed, akkor meg miért akarnál ott a saját helyeden tudni?
2019. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz! Nem egyöntetűen utálnak minket. Ahogy itt sem egyöntetűen utáljuk a szomszédainkat.

A buta ember utálkozik eleve. Az meg mindenhol van. Angolok rs Franciák. Katalánok - spanyolok. Buta ember mindenhol van így gyűlölködést is találhatsz ha akarsz...de minek erre figyelni?

2019. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdezd meg magad - ahogy elnézem van miért - te miért utálod a szomszédaidat? És meg is van a válasz... csak ismétlem magam, nem mindenki utálja a szomszédját...
2019. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát ha a szomszéd egy agresszív patkány, akkor nyilván utálom.
2019. márc. 3. 11:06
 20/25 anonim ***** válasza:
50%
Pl. magyarként én sem szeretem a magyarokat. Haszonleső, bunkó, siránkozó, de közben meg egy lusta népség vagyunk.
2019. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!