Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » FONTOS! Olyan szomorú vagyok,...

FONTOS! Olyan szomorú vagyok, mert az egész osztályom azt hiszi, hogy egy stréber okoskodó vagyok, pedig ez nem igaz! MIT tegyek?

Figyelt kérdés

Igaz ezen nincs sok kifejteni való, de elmondom... Mivel okos vagyok és tanulok (ami az osztályomról nem mondható el) és ezért úgy gondolják, hogy stréber vagyok. De én nem akarom, hogy azt higgyék!!!! Sajnos anyukám kiveri belőle a tanulást, úgyhogy lazításról szó sincs. Most megyek 8.-ba és beszeretném bizonyítani, hogy nagyot tévedtek. Sajnos van még egy probléma, hogy én vidéki vagyok....

ÖTLETEK???


2010. júl. 5. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szard le?
2010. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. nem mindegy, mit hisznek?

2. te csak tanulj, ha ők nem teszik, ők látják kárát, a tanulásodnak pedig te látod a hasznát.

2010. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
idegesítő, hogy alig van barátom...
2010. júl. 5. 08:51
 4/15 anonim válasza:

Nézd, aki így áll hozzád, hogy nem barátkozik, mert te tanulsz, az meg is érdemli! Sajnos néhol menőnek számít, ha valaki tanulás helyett minden mást csinál, de te sokkal-sokkal jobban jársz így!

A tanulás mellett is keríthetsz időt a barátkozásra, ha lesz megfelelő ember (gimiben pl.) és a lazítás is kell!

2010. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni.Nagy valószínűséggel rá fognak jönni, hogy ők elrontották.De már késő lesz.

Persze rossz ez így, de ez az év elrepül már egykettő.

Fel a fejjel, kitartás!

2010. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jóh... MÁR ALIG VÁROM A GIMIT!!! csak még annyi baj, hogy az osztályomba jár a szerelmem és ő is azt hiszi, hogy stréber vagyok...
2010. júl. 5. 08:55
 7/15 anonim ***** válasza:
én mindig lazán fogtam fel a tanulást! ami érdekelt és fontosnak tartottam azt tanultam (matek info fizika) érettségin megdupláztam a pontokat és felvettek gépészmérnöknek... nem haltam eddig bele a tanulásba, de most azért már vannak húzós időszakok :) járj el szórakozni stb, de a gimiben megújulhatsz teljesen!
2010. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Esetleg kérd át magad egy másik osztályba, ahol jobb tanulók vannak.
2010. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésed tartalmából is ítélve úgy vélem, nem vagy egy laza ember. Soha nem azzal van a baj, ha valaki okos, hanem ha valaki kérkedik vele.

Állandó, plafonig érő jelentkezés, szorgalmik megcsinálása, szünetekben is tanulás, állandó olvasás, de nem ám ponyvaregényeket, a társalgási szint kizárólag a tudományos sz@rokra korlátozódik etc. Attól, hogy okos vagy (ilyet nem írunk, mert a lexikális tudás nem egyenlő az "okossággal", meg amúgy is h*lye szó és szerénytelenséget sugall), még lehet lazán kezelni a dolgokat, poénkodni a többiekkel, elmenni ide-oda, délutánonként persze a tanulás után, focizni, lófrálni. Most azt látják, hogy kocka vagy, és nem tisztelnek az eszedért.

Világos, hogy változtatni akarsz, de a több éves megítélést nem fogod tudni egyik pillanatról a másikra megváltoztatni. Ne erőlködj, mert az álszentnek is tűnik, változtass magadon, a hozzáállásodon, segíts pár embernek, vágódj be. Idővel pozitív változást tapasztalsz. Ja, és a tanulást továbbra se hanyagold! De ne akarj mindenre te válaszolni és mindenben a tanárnak megfelelni. Néha az oszt. társaknak, haveroknak is meg kell felelned :)

2010. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

CSAK AZ OSZTÁLYTÁRSAIMNAK FELEHETEK MEG?!?! FOGALMAM SINCS MIÉRT TETTEM FEL EZT A KÉRDÉST, MINEK IS VÁROK NORMÁLIS VÁLASZT ETTŐL AZ OLDALTÓL???? MERT HA PRÓBÁLTOK IS RENDESEN VÁLASZOLNI, NEM MEGY!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA ELMONDJAM MIT VÁRNAK AZ OSZTÁLYTÁRSAIM???? HOGY A DOLGOZATOKBA SEGÍTSEK NEKIK, MERT HÁT ÉN OKOS VAGYOK, MÁSRA NEM VAGYOK JÓ, AZTÁN MEG LESZ.ARNAK!!!!! MONDHATNI NAGYON JÓ ÉRZÉS, HOGY CSAK ERRE VAGYOK JÓ!!!!!!!!! KIHASZNÁLNI KÖNNYŰ!!!! AZTÁN AZT AKARJÁK, HOGY ÉN IS RÖHÖGJEM KI A TANÁROKAT!!!!! AZÉRT GÚNYOLÓDNAK A TANÁROKON, MERT EGY SZEMÉTLÁDÁK!!!!! A TANÁROK ELŐTT NYALIZNAK, DE A HÁTUK MÖGÖTT KIBESZÉLIK ÉS KIRÖHÖGIK!!!!!!! NA MOST MIT CSINÁLJAK???? BÁRCSAK MEGTUDNÁ MINDEN TANÁR, HOGY MILYENEK IS A GYEREKEK VALÓJÁBAN!!!! ÉS IGEN, ÍGY PRÓBÁLJAK MEGFELELNI AZ OSZTÁLYTÁRSAIMNAK....

HÜLYE VAGYOK, HOGY KIÍRTAM A KÉRDÉST....

2010. júl. 5. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!