Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak kiutált az...

Mit csináljak kiutált az osztályom?

Figyelt kérdés
Suliközben mindenki megalázott úgy akarok vissza menni szeptemberbe, hogy legalább 1 kicsit tiszteljenek és ne cikizzenek mindig.Csak nem tudom, hogy hogy csináljam.még verekedni se tok olyan jól
2011. júl. 1. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom hány éves vagy, milyen nemű, és miért utáltak ki,de szerintem a legnormálisabb megoldas nem a verekedésen meg iylesmin gondolkodni, hanem ha valami olyan dolog miatt történt, amiről tehetsz, akkor ezen változtatni, ha pedig egyszerűen csak bunkók az osztálytársaid, akkor ne foglalkozz velük, egy idő után rájönnek hogy ők a hülyék.
2011. júl. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vadmeggy ***** válasza:
49%
Fogj egy fegyverd és rendezz vérfürdőt
2011. júl. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12/f nem tudom miért utáltak ki. és csak azért akarok tudni verekedni hogy megvédjem magam pl.utolsó héten úgy vertek meg hogy 7 osztálytársam nekem jött 2 lefogtak a többi meg ütött.
2011. júl. 1. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj át másik suliba, vagy kérd meg a szüleid hogy beszéljenek az igazgatóval. Muszáj átmenned másik suliba, ha ilyen a helyzet. Melyik suliba jársz?
2011. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha így megvertek akkor tisztelni nem fognak, esetleg ha 10 éves osztálytalálkozón olyat tudsz felmutatni amiről ők még álmodni se mertek.


Menj át másik suliba. engem is piszkáltak az osztálytársaim, ennyire nem mint téged de párszor túllőttek a célon, középiskolás voltam már és nagyon bánom hogy akkor nem mentem át másik suliba.


Egyik haveromnak van pár haverja középsuliból tartja velük a kapcsolatot pedig egyetemista, nekem meg még mindig csak az általános iskolai haverjaim vannak, a középsulis osztálytársaimmal nem is találkoztam ballagás óta.

2011. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!