Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai neo-kunok románok...

Durmbacher kérdése:

A mai neo-kunok románok szerbek bosnyák török-kori migránsok leszármazottai a Kunságban?

Figyelt kérdés

A mai neo-kunok románok szerbek bosnyák török-kori migránsok leszármazottai, akik politikai anyagi érdekekből számításból lettek új-kunok a török háborúk után? (Redemptio Mária Terézia alatt)


Érdekes cikk itt olvasható: [link]


érdemes a török hódoltság korszakát és a jászkun redemtio szekciókat elolvasni a cikkben.



2019. ápr. 17. 11:02
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Te ide jársz hazudni? Hihető családfa. A Kunok nem voltak nemesek hogy családfájuk legyen. HA valaki nemesi jogot kapott, az megszűnt kunnak lenni, és földet sem a Kunságban kaphatott. NEm nagyon voltak családnevei a parasztoknak pásztoroknak a 18.sz előtt.


"A Habsburgoknak köszönhetjük a legtöbb rosszat,elvették a jogainkat,így is érzünk irántuk."


Dehogy, migráns őseid a Habsburgoktól kaptak kiváltságokat (REDEMPTIO) , a magyar parlament vette el a kiváltságotokat 1876-ban egy közigazgatási reform keretében. Ezek ellenőrizhető tények.


A krími tatárok írtották ki az eredeti mongoloid sárga nagyrasszhoz tartozó kunokat, és ezzel lehetővé tették később hogy balkáni őseid bevándoroljanak.


Veled ellenben engem érdekel a populációgenetika, (csináltattam tesztet is 23andme) és tudom hogy a románokban és keleti szlávokban van csak türkökre és egyéb mongoloid népekre jellemző ázsiai marker pár százalékban, de a magyarokban nincsen, mert azok teljesen fehéremberek.

2019. ápr. 22. 21:02
 22/47 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális abban amit írtam egy szó sem volt arról,hogy nemesi családból származ

nék idióta!De köszönöm,hogy megelúlegeztet!

2019. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

"A krími tatárok írtották ki az eredeti mongoloid sárga nagyrasszhoz tartozó kunokat,"


Az nem baj hogy a kunok nem mongoloid sárgák? A türk népek átmenetet képeznek a fehér és a mongoloid rasszok között.

2019. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Az eredeti türkök É-Kínából jöttek, és pont ugyanúgy mongoloidok voltak mint a kínaiak. Később elkeveredtek közép-ázsiai betelepedésük során fehérekkel, de ez mindig mindenhol különböző mértékű.
2019. ápr. 26. 20:58
 25/47 anonim ***** válasza:
Na idefigyelj kérdező te olyan szinten primitív válaszokat adsz,hogy az hihetetlen.Én egy szóval sem állítottam,hogy nemesi családfából születtem ,ha te meg abból az a családfára nézve szégyen ,az én nagyszüleim a saját tehetségükből és kitartásból gazdagodtak meg,nem abból,mert mocskolódtak és hülyeségeket beszéltek,mint te!Ne ócsárold őket,mert a kislábujjuk nyomába sem léphetsz!!!!!!!!!
2019. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Fűh képzeljétek el irogatott nekem a kérdező privátban,hogy ide járok hazudni,hát nem mondom valaki nagyon ráér!!!MINDEN,AMIT LEÍRTAM IGAZ ÉS MÉG KEVESET IS,AHHOZ KÉPEST,AMIT TUDOK.mindenesetre kérdezú nehogy belehaljál abba,hogy a kunok léteznek és ne ez legyen a legnagyobb problémád az életben,mert van az agyadban és szerintem el kéne menni dolgozni,hogy ne unatkozzál ennyire!!!
2019. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Nekem is írkál, hogy cáfoljam meg a professzor URAT, aki ezt a kissé bárgyú irományt írta :D
2019. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
hagyni kell, ez egy idióta :D
2019. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
ja, nem ezt, van egy másik kérdése is, ott linkel valami szenilis prof által készített irományt
2019. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Ha léteznének kunok, akkor annak a genetikában is látszania kellene, és a kinézetben, ugyanis ők a mongoloid nagyrasszhoz tartoznak, ami olyan távol áll kinézetre és genetikailag az európai fehérektől mint a fekete afrikai négerek.


Fura Balkán-forma, azaz romános szerbes bosnyák kinézetű emberek pedig tömkelegével vannak a kunságban.


A valóság pedig az amit a cikk is leírt, kiirtották őket, és helyükre balkáni migránsok érkeztek.

Egyeseknek ez fáj, vagy esetleg szégyenlik az idővel elmagyarosodott identitású szerb-román-bosnyák felmenőiket.

2019. ápr. 27. 17:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!