Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai neo-kunok románok...

Durmbacher kérdése:

A mai neo-kunok románok szerbek bosnyák török-kori migránsok leszármazottai a Kunságban?

Figyelt kérdés

A mai neo-kunok románok szerbek bosnyák török-kori migránsok leszármazottai, akik politikai anyagi érdekekből számításból lettek új-kunok a török háborúk után? (Redemptio Mária Terézia alatt)


Érdekes cikk itt olvasható: [link]


érdemes a török hódoltság korszakát és a jászkun redemtio szekciókat elolvasni a cikkben.



2019. ápr. 17. 11:02
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Valós ellenérvek nem hangzottak el , csak frusztrációsból adódó durva primitív személyeskedés, meg olyan 70 IQ-s szintű válaszok mint : Igenis vannak ám kunok, mert "én majd megaszondom ám neked"... stb....
2019. ápr. 27. 17:46
 32/47 anonim ***** válasza:
Miért hangoznának? Lefordítom, hogy mi az összefüggéstelen, behergelt locsogásod lényege: Te beolvadt magyarok elleni uszítás előkészítésén munkálkodsz, lemigrizel magyarországi magyarokat, valami barom elmélet alapján, amit nem is értesz :) lobogtatod a "tekintélyszemélyek" véleményét, dobálózol szavakkal, amelyek jelentésével sem vagy tisztában, mivel saját szavaiddal megfogalmazni képtelen vagy, és vakkangatsz hogy nincs cáfolat. Mire? Összevissza locsogsz témákról, amelyre sem rálátásod, sem előképzettséged nincs, de mindezek látszatát próbálod kelteni, blöffölsz a linkekkel, követelőzöl, hogy olvassa el már mindenki, legalja stílusban zaklatsz bárkit, akit érsz, a mondanivalód lényegét pedig képtelen vagy kifejteni. Ki cáfoljon, és méegis mit? :) ezt a se füle, se farka, minden tudományos alapot nélkülöző, de annak fényében tetszelegni óhajtó kusza, zagyva szarfolyamot, amit idehánytál? :D
2019. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Magyarok elleni uzsításban TE munkálkdsz,nem ém!!!!
2019. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Kedves 32-es, eddig csak indulatos érzelmeidet fejezted ki, semmi produktívat nem alkottál a topicban.


"valami barom elmélet alapján, amit nem is értesz " Magadra utal ez a primitív személyeskedés?


"lobogtatod a "tekintélyszemélyek" véleményét"

Igen , minden értelmes vita csak így működhet. Ezeket hívhatjuk hivatozásoknak referenciáknak, enélkül komoly vita egyszerűen elképzelhetetlen.


"dobálózol szavakkal, amelyek jelentésével sem vagy tisztában" ezzel a személyeskedéssel talán magadra utalhattál volna.


" Összevissza locsogsz témákról, amelyre sem rálátásod, sem előképzettséged nincs"

Mert te talán nagy szaktekintély vagy a témában :)))


" a mondanivalód lényegét pedig képtelen vagy kifejteni."


Mondandóm megértéséhez nem érzelmek, hanem bizonyos intelligenciaszint szükséges.


"minden tudományos alapot nélkülöző"

Igen persze tudom tudom, minden automatikusan tudományos alapot nélkülöz ami neked valami homályos érzelmi alapon nem tetszik.

2019. ápr. 28. 13:01
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem 32-es vagyok hanem 72 NYILAS CSILLAGJEGY-es és hogy semmi produktívat nem alkottak ez a te véleményed,egyébként nem tudom mi kunok MIÉRT VAGYUNK ENNYIRE A BÖGYÖDBEN?
2019. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
EGYÉBKÉNT MÉG MINDIG NEM TUDOM MIÉRT VAGYUNK ENNYIRE A BÖGYÖDBEN!!
2019. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Fogd már fel h. nem léteznek kunok, a mai modern neo-kun csak egy kamu identitás.

Ugyan miért is haragudnék egy nem létező eltűnt etnikumra?

2019. ápr. 28. 15:25
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nem létező etnikumra?Én 4 hónapos koromtól Budapesten nőttem fel ,ehhez képest 3-an 30-as koromban megmondták,hogy totál kun nő vagyok szerinted,engem ezek után miért érdekel és minden kib---ott életben vérvizsgálatra küldtek,a fakó búrszínem miatt,esti fényben citromsárga,szerinted miért alakult ki bennem a kiváncsiság a származásom miatt?
2019. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

"Fogd már fel h. nem léteznek kunok, a mai modern neo-kun csak egy kamu identitás."


Ennyi erővel magyarok sem léteznek csak neo-magyarok :) Idióta.

2019. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Mondjuk kunként olvstam mi vsn?Te szeszintemmlehet kun vsgybár nem örüülük ennek!
2019. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!