Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azert neznek le az emberek...

Azert neznek le az emberek mert neger vagyok?

Figyelt kérdés
Itt szulettem Magyarországon magyar anyatol, tehat felver vagyok. Az igazi apamat nem is ismerem, mert felrelepett anyam mellol szuletesemkor...sztem ez undorito, mert ezert is utaljak a negereket... Es ovnjak a lanyukat tolunk....en nem tettem sose ilyet mint az apam, de megis leneznek a kornyezetembe az emberek, pedig nem is viselkedok feltunoen...mi az az igazi ok amiatt az emberek automatikusan utalnak?

2019. ápr. 26. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha félvér vagy, akkor gondolom nem vagy néger, vagyis inkább hasonlítasz egy cigányra, mint egy négerre. A cigányokat alapvetőn lenézik az emberek, mert nagy részük buta, tudatlan, hanyag senki. Ha téged a környezeted néz le, akkor megmutathatod nekik, hogy nincs okuk rá. Aki meg annak ellenére is lenéz, hát az így járt :D Egyéni problémája...
2019. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Alapból a fajok típusok nem kedvelik egymást , van is ere okuk .Hazánk történelmi háttere sok betelepítés idegen megszållås belviszålyok stb . Az itteni népek sem keverednek a szlávok tótok szerbek nėmetek zsidók sem , a primitív fajtåk meg csak halomra keletkeznek az állam nyakára meg a gondokra . A fokozott politikai helyzet a média káros hatása bűnöző börtönkultusz egyéb ami rontja a nívót csőcselék kábszer terjesztés . Ez és más miatt van ez ami kihat rád is , nem könnyű .
2019. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem tudom merre lakhatsz, én úgy vettem észre, hogy nagyobb városokban elfogadóbbak az emberek. Főleg ahol van olyan egyetem/főiskola, ahová külföldiek is járnak, így hozzászoknak a más bőrszínűek látványához.


Egyébként elég erősen látássérültnek kell lenni ahhoz, hogy egy néger félvért összekeverjenek egy cigánnyal.

2019. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam,vannak barataim elvagyok de sokan az utcan leneznek vagy szuros tekintetet vetnek ram,pedg kulsore ugyan nem de belul beilleszkedtem ebbe az oraszagba tisztelem a magyar osoket ismerem a magyar tortenelmet,kulturakat,eteleket..de ez nem eleg ha kivul ugy nezek ki mint egy afrikai bevandorlo
2019. ápr. 26. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki csak azért lenéz mert más a bőrszíned pedig nem is csináltál semmi rosszat akkor valójában ő az akit le kellene nézni amiért ekkora egy rasszista proli. Ne is törődj vele mit gondol rólad egy ilyen rakás szerencsétlenség.
2019. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lilla64 ***** válasza:
82%

Szerintem aki nem ismer azt gondolja migráns vagy,ezt hozta a mostani politika.

Ne is törődj vele,ezzel azt hiszem nem vagy egyedül

2019. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nincs bajom a niggger tesókal :)

Az utcán pedig mindig mindig össze fogsz futni egy fogyaatékossal. És sajnos utána másban is jobban fogod őt keresni.

2019. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Amit utálok a négerekbe az a mutogatás, a primitív RAP "zene" , és a nagyképű, menő sétafikálásuk. Büszkék és nagyképűek, csak azt nem tudom mire.Az írásodból ítélve Te normális srác lehetsz szerintem.

Sajnos a bűnözésben is az élen járnak a feketék:

[link]

2019. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon a négerek (és a mulattok) jelenléte még viszonylag újszerűnek számít, a legtöbb tapasztalat Amerikából, Nagy-Britanniából és Franciaországból érkezik leginkább a médián keresztül. Ezekben az országokban a feketék (a statisztikák és a médiamegjelenés tükrében) nem mindig a középosztálybeliséget képviselik, a társadalmi arányaikhoz képest kimagasló a börtönviseltek száma. Továbbá hozzá kell tenni, hogy minden közösség védi (vagy védeni akarja) a saját érdekeit, tehát olyan utódokat akar (az egész közösségen belül), akik hasonlítanak a felmenőikre, a közösség általános minőségére - a legjellemzőbb a bőrszín, hiszen az tűnik ki a leginkább. Pszichológiai kutatások bizonyítják, hogy az emberek ösztönösen olyan barátokat választanak, akik genetikájukban, tulajdonságaikban nagy hasonlóságokat mutatnak velük szemben.

Aztán ott van a te személyes tapasztalatod is, édesapád elhagyta édesanyádat, ami valóban kifogásolható, és ez a te esetedben azért számít még nyomatékosabbnak, mintha egy "sima, fehér bőrű magyar" tette volna, mert néger. Kálid Artúr színésszel is ez történt, és vélhetően többekkel is megesett már ez.

Amilyen egzotikusnak és kuriózumnak számít a különbözőség, olyannyira lehet taszító is. Ha te jó emberként igyekszel közelíteni a többiek felé, akkor idővel az embert, a magyart látják majd benned, nem a "négert". Primitív, tanulatlan és beszűkült látókörű emberek mindig is lesznek. Az abnormálist (ami eltér az átlagtól - akár a zseni is) már az óvodában is piszkálják, ez felnőttkorra csak finomulni szokott egyeseknél.

2020. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!