Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én nem utálok senkit, csak...

Én nem utálok senkit, csak azt nem értem, hogy egyes emberek miért néznek rám csúnyán mikor nem ismernek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát,mert mindenki csak rosszat gondol és feltételez másokról (talán) Nekem is nagyon rosszúl esik.Sőt sokszor nagyon megjárom,mert pl. a fogorvosom nem tömi be rendesen a fogamat.Nélkülöznek minden buliból,amikor a testvéremet meghívják,pedig tudják nagyon jól,hogy szeretné,hogy engemet is meghívjanak,mert nagyon jóban vagyunk egymással.

Azok a testvérpárokat kedvelik az emberek akik nagy haragban vannak egymással.

Persze tudom,hogy ismeretlen emberek reakcióira vagy kíváncsi,hogy miért.Abból is van tapasztalatom,de nem lehet tudni,hogy miért.Mégha szimpatikus is vagyok valakinek első pillantásra,utánna olyan mintha gyűlölne.Nekem mindig azt mondták,hogy,mert mindenki látja rajtam,hogy szomorú vagyok és az idegen emberek azt gondolják,hogy nem vagyok semmivel sem megelégedve és így ...talán ki akarják fejezni,hogy változzak.De mindig hozzá tettem,hogy akkor is így volt amikor boldog és vidám voltam.Erre az ismerőseim csak forgatták a szemeiket.Nagyon bosszantó,ha valakitől egy ilyen enyhének tűnő problémát felvetek és mások ilyen flegmán válaszolnak.Legalább vonják meg a vállukat,hogy ezt ők sem értik.

Nálam még a gyerekek is kiöltik a nyelvüket és csúnyán néznek rám.Nagyon rosszúl esik,pedig nem vagyok csúnya és rossz indulatú.

Sajnos nem tudok neked megfelelő választ adni,csak azt szeretném megmutatni ezzel az írásommal,hogy én ezt a problémát nem tartom hülyeségnek és,hogy együtt érzek veled.

2014. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!