Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Pápai Joci nem jutott be az Eurovízió döntőjébe?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy lecke a magyaroknak, hogy ne szavazzanak be sz...t csak azért, mert egyszer már volt kint és viszonylag jól szerepelt.
2019. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Többé nem hoz szégyent az országra.

Felejtsük el hamar.

2019. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Az a véleményem, hogy nem jutott be. És ezt nem kell ragozni.
2019. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Giccsparádé, értelmetlen pop dalok és különc szereplők jutnak tovább évről évre.

Na, Pápai Joci az nem olyan de úgy általában egyik magyar versengő sem.

Én személy szerint már unom ezt viszont profi előadás volt. Sajnálom hogy nem értékelték a külföldiek.

2019. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik az idei dala (az Origót szerettem), de ebben a színvonaltalan majomparádéban bőven lett volna helye, Ausztrália művén konkrétan röhögőgörcsöt kaptam. Komolyan gondolkodom, hogy egyáltalán megnézzem-e a döntőt, mert számomra szörnyű az idei felhozatal. Egyébként most megmondom, hogy a travi francia fiú (lány?) benne lesz a top5-ben, de azon sem lepődnék meg, ha megnyerné, hiába középszerű a dala.

Ami tetszik, az az észt, holland, brit, norvég, azeri meg még talán az orosz (de Sergey Lazarevnek sokkal jobb számai vannak szerintem a Screamnél). A többi rettenet. Nagyon sajnáltam, hogy pl a litván énekes nem jutott be, szemben a színpadon végig dülöngélve dalolászó, halálosan unalmas dán csajjal. Agyrém számomra az egész.

2019. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez egy gyonyoru dal volt es rengeteg kuldoldinek tetszett yt-n is a videok alatt csomo kuldoldi kommentelt es csak jokat latok... es ok is igazsagtalannak gondoltak hogy nem jutott tovabb... mert az is! Igazsagtalan...
2019. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem lepődtem meg...
2019. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az Eurovíziót sokan átpolitizáltnak tartják. Magyarország nemzetközi megítélése manapság nem túl jó https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__9..
2019. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!