Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, ha pl képet...

Miért van az, ha pl képet festek, hogy nem éhezem meg 12-20 órán keresztül, és ha valaki megzavar nagyon ideges leszek?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok?
2010. júl. 7. 22:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok antiszociális, szeretek társaságba járni, és párom is van.
2010. júl. 7. 22:48
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Művészlélek vagy, vagy nem tudom :D

Amúgy meg válaszoljon már vki, legyen olyan szíves, a szappanos kérdésemre, hárommal ezalatt van ;)

2010. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké megnézem: D
2010. júl. 7. 22:58
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Oks, köszi, tudom, h esetleg elég debilnek tűnhet a kérdés, de most így konkrétan tényleg ezt(ezeket) szeretném megtudni :D

Egyébként a te kérdésedre válaszolva, szerintem tényleg annyira belemerülsz, hogy a testi szükségleteid mellékessé válnak (evés), valamint ha valaki kizökkent a koncentrált munkából, akkor azért reagálsz feszülten, mert utána nem tudsz egyből megint úgymond visszazökkenni a munkamenetbe....én is utálom, ha valamiben megzavarnak, ha nagyon intenzíven foglalkozok éppen az adott dologgal.

2010. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja válaszoltam, első válasz az enyém, igazából amúgy jó kérdés szerintem:D, mert nekem pl. nem is szabad használnom sima szappant kézmosáshoz, csak ilyen babamosót vagy mit:D, mert allergiás vagyok rájuk.

Amúgy köszi a választ, megnyugodtam, csak néhányan totál hülyének néznek ezért:)

2010. júl. 7. 23:14
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Közbe iszol, vagy tépsz mi?

Tuti nem józanul gürizel végig ennyi időt lol:D

Örülhetsz neki, hogy valami ennyire leköt.

2010. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

dettó!

velem olyan is szokott lenni, hogy ha nem fejezem be a művem:D , akkor olyan mintha nem alkottam volna semmit.így muszáj még aznap befejeznem,mert egész nap ez járna a fejembe,hogy nem fejeztem be és qrvára idegesítene :/:S:S

amúgy én max inni szoktam közbe. bár én rajzolni szoktam festésnél még nem tartok :D

nem vagy beteg.a többi ismerősömnél is kimutathatók ezek a tünetek:D:D

ja meg még annyi, hogy ha sokáig alkotok akkor egy idő után elkezd gyomoridegem lenni :D viszont ezt nem tudom miért:S

2010. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak: én is inkább rajzoltam régebben, de tényleg ez volt, ha valamit nem fejeztem be, akkor kikészültem.

Mostanában inkább festek, azt legalább lehet húzni sokáig:D

Ja igen, és én pincésbort iszom közben-végül is az is tápláló, van egy ismerős, tőle veszem, száraz vöröset, vagy fincsi rose-t.:D

2010. júl. 7. 23:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és a gyomorideg is egyezik. O Szerintem ez azért, mert feszülten koncetrálsz/unk az alkotásra. Ez amúgy megterhelő, viccen kívűl.
2010. júl. 7. 23:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rajzolni szoktam grafikákat, nekem meg az a bajom, hogy nagyon melegem lesz:/ De még mikor hideg van akkor is. Meg nekem pont fordítva van, h pont éhes leszek:)
2010. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!