Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azokban az országokban, ahol...

Azokban az országokban, ahol az őshonos lakosságot lecseréli egy invazív, betelepülő népcsoport milyen következményekkel kell számolni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 20:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátéve,hogy a betelepülők között nagyon nagy számú az iskolázatlanok száma és magas a különböző bűnözések aránya is.
2019. jún. 17. 20:11
 2/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Új ország alakul, amelyik egy ideig rablásból tartja fenn magát, de amikor az erkölcsös, munkás szomszédok védekezni kedzenek, kénytelen lesznek ők is dolgozni és felvenni az azok vallását.
2019. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az invazív nép átveszi az őslakosok helyét, és az őslakosoknak maradnak a rezervátumok.
2019. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: A vallás felvételét nem hiszem, hogy megtörténne.
2019. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
60%
Pedig megtörtént :)
2019. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyit szerettem volna írni, hogy a betelepült faj törvényi védelmetn élvez vagyis nem egyformán vonatkozik a törvény rájuk! Így más tészta? 5. Hol történt ilyen?
2019. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy még ( helyett akartam írni ): Amúgy Én meg .....
2019. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te most valójában a honfoglalásról beszélsz ezer évvel ezelőtt?
2020. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!