Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szokta még valaki keresni a...

Szokta még valaki keresni a neten írt történeteket?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék elkezdeni egy blogot, ahol egy fiktív történetet írnék le, de nem tudom, hogy hogyan juttassam el az emberekhez. Olvas ma még ilyesmiket az ember?

2019. jún. 20. 17:02
 1/4 anonim válasza:

Ez egy nagyon érdekes kérdés. Szívem szerint rávágnám, hogy persze, olvasnak, de az az igazság, hogy egyre kevesebb az ilyen ember. Persze vannak, van ennek is szubkultúrája, de a legtöbb ember, főleg fiatal ma már videón néz meg dolgokat. Ezért is egyre több a videoblog a hagyományos blogok helyett.


Ha van facebook-od, akkor azon azért tudod "terjeszteni" a munkáidat, meg maguktól is terjedhetnek szubkultúrán belül.


Milyen témában írnál történeteket?

2019. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A történet, ami már egy ideje behálózza a gondolataimat az a fényről szól. Hogy hogyan találhatjuk meg a fényt, ha elvesztünk. Meg arról is szól majd, hogy én milyennek képzelem el az igazi szerelmet.
2019. jún. 20. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a wattpadot olvasom rendszeresen.. Publikálhatnád esetleg több helyen is.
2019. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdekesnek tűnik. Ha már régóta érik benned, akkor mindenképpen írd meg, kezdd el megírni. Ha majd belinkeled, hogy hova is teszed fel, én mindenképpen beleolvasok. És ez nem csak amolyan illedelmes ígéret. Én még az "olvasók" közé tartozom :)
2019. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!