Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ed Sheeran kezeli saját kezűleg a közösségi oldalait?

Felmerült bennem hogy biztos alkalmaz erre embereket akik ezt csinálják, viszont nyílván nem tudom 100%ig.

Szóval ti tudtok valamit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ed sheeran, közösség, insta, Instagram, Facebook, YouTube

júl. 10. 15:59  Privát üzenet  

A válasz
Szinte biztos nem magának csinálja. Ezer jobb dolga van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 10. 16:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de azért köszi.

Ha vki tud meg vmit akkor várom a további válaszokat.

# 2/2Időpont júl. 10. 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt egy kommentem amire már nem vagyok büszke, de mikor felkerestem a videót ( egy másik srác kommentjéhez fűztem hozzászólást) nem találtam. Akkor most letörölte a saját megjegyzését?
Személyiségi jogot sért-e ha azt a képet amit egy személy kirakott egy közösségi oldalra magáról majd azt én meg szerkesztem és kirakom a saját oldalamra?
Közösségi munkának számít az, hogy táncoltam a saját szalagavatómon?
Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik közösségi oldalakon nem vállalják fel a saját nevüket, és közben ezen álnév mögé bújva trágárul, gorombán ócsárolnak mindenkit,...
Mi értelme van annak, ha valaki saját magát fényképezgeti, és azokat a képeket rakja a közösségi oldalakra, csak hogy lájkolják? És a képeken pofákat vág
Miért van az, hogy egy közösségi oldalon a legtöbb ismerősnek, csak az a mérvadó, hogy saját maga mit tett ki, vagy osztott meg?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!