Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok érdemes folytatn...

Mit gondoltok érdemes folytatnom a könyvírást?

Figyelt kérdés

Még egy pár hónapja elkezdtem írni egy könyvet, csak nem tudom, hogy tetszik-e az embereknek, így gondoltam, blog formájában mutatom meg azt. Ti mit gondoltok róla?

[link]



2019. szept. 30. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne mások véleménye döntse el, hogy folytatod-e az írást vagy sem. Ha szeretsz írni, akkor folytasd. Azt tanácsolom, hogy gyakorolj sokat és élvezd az írást. :)
2019. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Meg se nyitottam a linket, úgy mondom, hogy érdemes. Még ha nem is te leszel a 2. Stephen King, akkor is az írás jó. Kikapcsol, fejleszti a gondolkodást, fantáziát, megnyugtat, stb.
2019. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Semmi extra eddig, nem is jó, nem is rossz. Még bármi lehet belőle, ennyiből nem lehet megítélni. Átlagos bevezető szöveg, a mondataid értelmesek, nincs tele helyesírási hibával, a nyelvezete is köznapi, ami a korosztály szempontjából, akik valószínűleg olvasssák, nem baj. Nem egy irodalmi alkotás, mondjuk az még rosszabb szerintem, ha valaki nagyon erőlteti ezt a túlzottan "kifinomult" stílust, de nem megy neki. Szóval még jó is lehet, folytasd, ha örömöd leled az írásban.
2019. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tgt ***** válasza:
78%
Ha érdekel az írás, olvass minél többet. Tanulj a nagy íróktól, lesd meg, ők hogyan csinálták. Olvass sok kortárs magyar irodalmat, vegyél irodalmi lapokat. És persze írj is, minden nap. Nem baj, ha kezdetben még nem olyan jók a szövegek, idővel egyre jobb lesz. De ahhoz tényleg sokat kell olvasni és írni.
2019. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csicsky ***** válasza:
82%
Én is megerősítem a # 3 válaszoló véleményét. Ha azt is figyelembe vesszük, hogy ez az első próbálkozásod, akkor ahhoz képest elég jó. Jó lenne, ha folytatnád, mert a bevezető szöveg az egy dolog, és maga a történet, amit meg akarsz írni, azért mégiscsak más hozzáállást kíván, mint egy bevezető szöveg megírása. Nem tudom, hogy milyen hosszúra tervezed a történetet, de jó lenne, ha nem csak egypár sort írnál meg belőle. Két-három oldal alapján már egyértelműen el tudnánk bírálni, hogy mennyire megy ez neked.
2019. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

A van folytatása is a történetnek, csak nem töltöttem fel, de fel fogom :)

2019. okt. 1. 16:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Fent is van az első fejezet :)
2019. okt. 1. 16:15
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is elolvastam most mind a bevezetőt, mind az első "fejezetet", ami nekem inkább tartozott még a bevezetőhöz, mert még mindig nem igazán világos, hogy mi is történik itt, vagy hogy egyáltalán mi van, és ez kicsit zavaros... 😅

Ezzel együtt viszont én is azt tudom mondani, hogy most elsősorban csak írjad a történetet, ne befolyasoljon semmi, persze az építő kritikák mindig jók, de most még nem a könyvkiadásról van szó...

Eddig érdekesnek tűnik, mint szórakoztató mű, úgyhogy folytasd, várom a kövi fejezetet. :)

2019. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!