Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik instagram oldalakat...

Melyik instagram oldalakat érdemes követnem?

Figyelt kérdés
A grunge stílusúak érdekelnek. Tudom, a grunge az valójában a Seattle sound, nem pedig instagram stílus... Na de, mégis ez lett a neve. Kb 3 éve még tök jó volt minden, színes hajak, bandás pólók, cigi és sötét tónusok... Most meg ha grunge cimkével kutatok, Kardashianékat majmoló csajszik jönnek ki, Billie Eilish meg Behemoth pólók. Tudna valaki olyan igazi, régi tumblrgrunge instagram profilt ajánlani? 😁

2019. aug. 18. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb szerintem, ha a #grunge hastag-et követed, úgy minden féle képet kiad
2019. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Követem... És minden kép egyforma. Oké, hogy ez egy stílus, de azért nem gondoltam volna, hogy néhány év alatt ilyen durva metamorfózison megy át.


Amúgy valami olyasmit keresek, mint Luunaby galériája.

2019. aug. 18. 22:58
 3/3 anonim válasza:

Grunge_bible

Meg én meg grunge előadókat követek

De itt inkább csak zenei részleteket találsz...

2019. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!