Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért éri meg jól rajzolni?

Miért éri meg jól rajzolni?

Figyelt kérdés

Mondjuk megtanulnék jól rajzolni és elvégeznék egy főiskolát, utána már el tudnék vele helyezkedni és megélni belőle?


(Csak elméletileg kérdezem, én már felhagytam a rajzolással.)


2019. okt. 4. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ki mondta, hogy megéri?
2019. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kamatoztatom a rajz/festő tudásomat a komputergrafika terén, amit webfejlesztéshez használok fel. Ugyan nem alapja a komputergrafikai ismereteimnek a rajztudás, de hasznos kiegészítő eleme.

Ha pedig a "megéri"-t nem csak anyagi szempontból nézzük, akkor elég szubjektív a válasz. Nekem az egyik hobbim, mondhatni kommunikációs csatornám, nehezen tudnám elképzelni az életemet nélküle.

2019. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy anyagilag megéri...

Én ettól függetlenül csinálom de nem gondolkodom ilyeneken. Megélni másból kell ez meg egy dolgom amit hobbinak mondanak bár én többnek érzem annál de nem keresek vele pénzt. Ennyi.

2019. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlatban sok idő kell, mire befut valaki, feladhatja a napi munkáját, és megélhet a festészetből, általában elég szerényen.
2019. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!