Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elveszett a motivációm. Hogy...

Elveszett a motivációm. Hogy találjam meg újra?

Figyelt kérdés
Trap beateket csinálok, és írták hogy nagyon sz a r, és hogy hagyjam abba, szüneteltessem, öt perc alatt megcsinálja bárki egy tutorial alapján, stb. Eddig az volt a motivációm hogy csak a mixinggel van baj, meg néha a sound selection-nel. Erre belegázolnak a lelki világomba.. tudom, bírni kell a kritikát, de ez valahogy nagyon fáj.

2019. nov. 19. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, valahol el kell kezdeni. Mondok egy példát: én verseket írok. 14 éves koromban csak poénból “alkottam,” nevetséges volt, amiket papírra vetettem. Aztááán! Mivel annyira szerettem csinálni, hogy kb egész nap csak az járt a fejemben, ezért napi több órán át írogattam. Ma már (3,5 évvel később) ott tartok, hogy az embereknek tetszik amiket írok, ráadásul verspályázaton is nyertem már. Nem azért fejlődtem, mert:

-fejlődni akartam

-ez volt a célom

-én akartam lenni a legjobb

Hanem mert szerettem csinálni. Te is szeresd továbbra azt, amihez kedved van. Ne azért akard csinálni, hogy fejlődj, inkább amiatt fejlődj, mert csináltad. Az motiváljon, hogy boldoggá tesz.

2019. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!