Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen a lett a versem + a...

Milyen a lett a versem + a hozzá tartozó kép, amit fotóztam?

Figyelt kérdés

Ezt csak így összedobtam, egy pár évvel ezelőtti versemből merítve 1-2 gondolatot.


[link]


2019. dec. 1. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik! A képpel együtt kifejezetten hangulatos.

Ha több véleményt szeretnél, ajánlom a Poet.hu-t.

2019. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik.
2019. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még, akár kritikák is! :) 1# A poet.hu oldalt kihagyom, mert ott nincsenek hozzáértő/őszinte emberek, és csak a jópofizás megy. Itt azért megmondják, ha tényleg nem klappol valami. :)
2019. dec. 1. 15:07
 4/8 anonim válasza:
nekem is tetszik a vers,és amit a poet-ról írtál az is klappol.
2019. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép ☺️
2019. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A versedet olvasni fogják mikor Shakespeare-t már rég elfelejtették.


De csak akkor.

2019. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# Miért csak akkor? És hogy jön ide egy ismert költő neve az én kérdésemhez?
2019. dec. 11. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:

nem rossz, a rímszerkezete végig egyezik, a szótagok nagyjából megegyeznek, a tartalma követhető.

Az első résznében a csillag megszemélyesítése ugyan átjön, de a jelentéstartalma elég kusza. Nem lehet tudni hogy most egy szupernováról vagy egy hullócsillagról írsz, pedig a két dolognak különböző jelentéstartalma van. A végére a szöveg kohézióját is gyengébbnek láttam, szerintem jobb lenne ha hamarabb kapcsolnád át az igéket múlt időbe(mondjuk az 5. sorban) és a csillagról a megszemélyesítést levennéd és a külső, a lentiek szempontjába helyeznéd a szöveget.

nekem így ez a véleményem

2019. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!