Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik Nektek ez a...

Hogy tetszik Nektek ez a rajz? Mennyiért tudnék eladni fotóról rajzolt portrékat?

Figyelt kérdés

Én 3000 Ft-ra gondoltam. Lehet még nem vagyok annyira jó, hogy pénzért csináljam, de nincs veszíteni valóm.

Nyári munkára meg nem tudtam menni, a pénz meg kellene.


Itt van:

[link]

Múlt héten kezdtem el. Fotóról van. Mennyire hasonlít szerintetek?

[link]

A háttér kicsit maszatos, azt majd javítom. Ha észrevesztek még hibát, akkor szóljatok. A haja nem egészen olyan lett, mint amilyenre akartam. Majd legközelebb.


2010. júl. 19. 19:00
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia!

Nagyon jók a rajzaid!! Bárcsak énis így tudnék rajzolni...

Én szívesen fizetnék neked a rajzaidért, lenne is egy képem, Valentin napra megrajzolhatnád nekem!

írj privibe,mert neked már nem publikus az email címed!

2011. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nem olvastam a kommenteket, csak a kérdést. A rajz jobban néz ki mint amiről rajzoltad*-* szóval megér háromezret.
2013. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
jó a rajz csak úgy néz ki mintha felnőtt lenne pedig egy gyerek van a képen
2013. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én is rajzolok általában, de jó hogy elolvashattam én 18. életévemet töltöm, sok sikert neked kedves kérdező! :) Egy szép hobbi, és még pénzt is lehet vele keresni! :)
2014. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Soto men válasza:
Na figyej nem rosz a rajz de ahogy satirozol meg szinezel a grafital komolyabb látnàd az én rajzomat az a komoly
2014. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!